Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
neverka1984
Najnowsze recenzje
1 2 3 4 5
  • [awatar]
    neverka1984
    Super. Bardzo klimatyczna i mroczna 😀
  • [awatar]
    neverka1984
    Raczej słaba.
  • [awatar]
    neverka1984
    Super. Bardzo nastrojowa.
  • [awatar]
    neverka1984
    Wciągająca, chociaż dosyć długa się rozkręca akcja. Bardzo smutna.
  • [awatar]
    neverka1984
    Bardzo intrygująca książka! Mroczny klimat i ciekawa fabuła. Książka głęboka, zmuszająca do refleksji, pozornie lekka do czytania. Po jej przeczytaniu jeszcze bardzo długo wspominałam niektóre fragmenty. Rewelacja. Na LC niestety niedoceniona.
Ostatnio ocenione
1 2 3 4 5 6
  • Oczy wilka
    Sinicka, Alicja
  • Były sobie świnki trzy
    Rudnicka, Olga
  • Zanim pozwolę ci wejść
    Blackhurst, Jenny
  • Lilith
    Rudnicka, Olga
  • Służąca
    Sinicka, Alicja
  • Trędowata
    Mniszkówna, Helena
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo