Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
ThursdayNext
Najnowsze recenzje
1
...
211 212 213
...
284
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Nie do końca udana książka. Wydaje się, że miała to być włoska wersja Agathy Raisin, ale niespecjalnie się udało. Poczucie humoru mizerne, sama fabuła nudnawa i niewciągająca, postacie mało wyraziste i nierzeczywiste.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Pięknie napisana, bardzo ciepła i mądra książeczka. Język miejscami niemal poetycki, tak samo jak opisy (zwłaszcza przyrody) i spostrzeżenia. Czyta się z wielką przyjemnością.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Tradycyjnie jak u tej autorki - bogaci ludzie i ich problemy. Tradycyjnie bardzo lekka i łatwa lektura, czyta się szybko, bez zmęczenia.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Dosyć dobra książka, chociaż na początku trudno się w nią wciągnąć. Potem fabuła przyspiesza i czyta się już łatwiej.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Dobra, wciągająca książka. Oczywiście niektóre zwroty akcji są dość niewiarygodne i naiwne, ale czyta się szybko i z zain­tere­sowa­niem­.
Ostatnio ocenione
1
...
100 101 102
...
258
  • Morderstwa w Kingfisher Hill
    Hannah, Sophie
  • Nie jestem Twoją własnością
    Clark, Mary Higgins
  • We mgle
    Gray, Lisa
  • Chłopiec z lasu
    Coben, Harlan
  • Firefly Lane
    Hannah, Kristin
  • Kto chce ich śmierci?
    Hunter, Cara
CheshireCat
Alessandra

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo