Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
ThursdayNext
Najnowsze recenzje
1
...
198 199 200
...
278
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Ogólnie całkiem ciekawa książka, pełna ciekawostek, trafnych obserwacji, sentymentu za wiejska sielanką. Zaczyna się może dość opornie, ale potem czyta się szybko. Jedyny mankament - autor zachwyca się przyrodą, podziwia faunę i florę, a potem... jako myśliwy nie widzi nic złego w zabijaniu dla rozrywki. Ten wątek obrzydliwy.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Ogólnie dość ciekawa książka, którą czyta sie błyskawicznie. Natomiast niesmak pozostawia to, co nie dopowiedziane - skoro autorka tak lubi te zwierzeta i traktuje niemal jak znajomych (imiona, charaktery itp.) - czemu nie wspomina, jak kończą, skoro to farma zajmująca się produkcją wołowiny?
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Całkiem udany, dośc ciekawy, utrzymany w sentymentalnej atmosferze zbiór opowiadań. Nie wszystkie są na równym poziomie, ale ogólnie czyta się szybko, lekko i przyjemnie.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Przyznam, że przez pół książki trudno mi się było wciągnąć lub odnaleźć. Napisana jest w sposób dośc toporny, narrracja męczy. Oczywiście potem można z łatwością zobaczyć niepokojące podobieństwa do dzisiejszej Polski i sytuacji Polek.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Ciekawa książka, czyta się szybko i z zain­tere­sowa­niem­. I z pewnym smutkiem, że ten piękny świat jest niszczony, te piękne zwierzęta i rośliny zabijane przez ludzi.
Ostatnio ocenione
1
...
241 242 243
...
252
  • Wszystko czego wam nie powiedziałam
    Ng, Celeste
  • Niewidzialny
    Slaughter, Karin
  • Kamienna cisza
    Eriksson, Kjell
  • Ślepy trop
    Horst, Jørn Lier
  • Tragedia "Lusitanii"
    Larson, Erik
  • Droga do domu
    Gyasi, Yaa
CheshireCat
Alessandra

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo