Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
ThursdayNext
Najnowsze recenzje
1
...
258 259 260
...
290
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Lekka książka sensacyjna w poręcznym wydaniu. Czyta się szybko i bez wysiłku, może nie trzyma w przesadnym napięciu, ale ma kilka zwrotów akcji i oryginalnych postaci.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Wciągająca książka, napisana dość lekko i przystępnie. Porusza wiele ciekawych wątków, bohaterowie są oryginalni i wyraziści. Ogólnie bardzo interesująca, chociaż jej złowieszczy wydźwięk jest bardzo pesymistyczny, żeby nie powiedzieć przerażający. Jednocześnie właśnie zręczne i wiarygodne opisanie potencjalnej (nieuniknionej?) katastrofy zmusza do refleksji i nie pozwala zapomnieć o temacie nawet długo po zakończeniu lektury.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Wciągająca sensacja, osadzona w oryginalnych realiach i pokazująca oryginalną perspektywę. Szybka akcja, mocne postacie, sprawne pióro. Polecam.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Niezbyt wciągająca książka. Nie jest to kryminał sensu stricte, jako że niemal od początku wszystko jest jasne. Temat niespecjalnie oryginalny, momentami nudnawy. Ogólnie przeciętna.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Jak zawsze - szybka, zabawna, absurdalna lektura.
Ostatnio ocenione
1
...
37 38 39
...
262
  • Wybrzeże szpiegów
    Gerritsen, Tess
  • Druga żona
    Ryder, Jess
  • Kiedy ucichnie muzyka
    Robinson, Peter
  • Co powiesz na spotkanie?
    Winters, Rachel
  • Najlepszy
    Logan, T. M.
  • Mój chłopak
    Frances, Michelle
CheshireCat
Alessandra

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo