Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
ThursdayNext
Najnowsze recenzje
1
...
198 199 200
...
286
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Bardzo dobra, ładna, przyjemna książka o ptakach. Autorka jak zawsze oddaje cześć przyrodzie i pokazuje, że nawet wyśmiewane przez na kury są inteligente, zabawne i mogą być wspaniałymi towarzyszami. Dużo ciekawostek, ciekawych hisotrii o relacjach ptaki-człowiek.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Całkiem udana książka, sprawiająca, że czytelnik zaczyna doszykiwać się u siebie oznak demencji. Na pewno pełna niepokoju. Momentami ma się dość głównej bohaterki, ale im bliżej końca, tym akcja przyspiesza.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Świetna książka, pełna napięcia, dreszczu, wężów. Udana główna bohaterka, nastrój, fabuła. Chyba najlepsza książka autorki.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Krótki zbiór historyjek/anegdotek dotyczących różnych zwierząt. Niektóre bajkowe fragmenty nie pasowały do całości, niektóre fakty raczej smutne, ale ogólnie czyta się szybko.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Całkiem udana książka, z sympatycznym psem, ciekawym głównym bohaterem i nie męczącą narracją.
Ostatnio ocenione
1
...
43 44 45
...
259
  • Tylko wróć przed północą
    Logan, T. M.
  • Pół na pół
    Cavanagh, Steve
  • Holly
    King, Stephen
  • Zapomniane muzeum przy Rue Mistral
    Longworth, M. L.
  • Zbrodnia w Boże Narodzenie
    Longworth, M. L.
  • Tajemnice Bastide Blanche
    Longworth, M. L.
CheshireCat
Alessandra

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo