Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
ThursdayNext
Najnowsze recenzje
1
...
243 244 245
...
290
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Dość dobra książka tej autorki, z serii, którą lubię. Oryginalni bohaterowie. Jednak pewne fragmenty (opisujące historię mordercy) są miejscami bardzo rozwlekłe i nudne, przez co czyta się je z lekkim trudem.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Dość lekki kryminał, czyta się szybko, ale mi osobniście nie do końca pasuje poczucie humoru i żarty nie zawsze mnie śmieszą.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    W miarę dobra książka tej autorki, chociaż jak to nieraz bywa - splot okoliczności mało prawdopodobny.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Wciągająca, nieco niepokojąca książka o niemieckiej rzeczywistości tuż po wojnie. Książka pozwala zapoznać się z tamtymi realiami, problemami, z nieco innym niż powszechnie nam znany punktem widzenia. Fallada ma nieco skłonności do pisania o sobie i robienia z siebie przesadnej ofiary zazdrości i nienawiści swoich rodaków, mimo to książka na poziomie, wzbudza emocje i zmusza do przemyśleń. Polecam.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Bardzo sympatyczny kryminał, ciekawa fabuła, interesujące postacie, duże poczucie humoru i lekkie pióro autorki. Polecam.
Ostatnio ocenione
1
...
69 70 71
...
262
  • W ciemnościach
    Omer, Mike
  • Wielkie kłamstewka
    Moriarty, Liane
  • Zapłacisz mi za to
    Driscoll, Teresa
  • Mentalista
    Läckberg, Camilla
  • Ekstra rok z życia introwertyczki
    Pan, Jessica
  • Wiemy, że pamiętasz
    Alsterdal, Tove
CheshireCat
Alessandra

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo