Horyzont umysłu

Autor:
Thomas Arnold
Wydawcy:
Virtualo (2022)
Legimi (2018-2022)
Agencja Reklamowo-Wydawnicza Vectra (2015-2021)
Wydane w seriach:
Detektyw David Ross
DETEKTYW DAVID ROSS T. 1-4
Detektyw David Ross - Thomas Arnold
ISBN:
978-83-272-7384-0, 978-83-60891-87-2
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
4.0 (4 głosy)

Znany prawnik i jego żona trafiają do szpitala po poważnym wypadku samochodowym. Następnego dnia kobieta zaczyna się dziwnie zachowywać – jest przekonana, że kogoś potrąciła. Z kolei świadkowie zdarzenia są pewni, że Culberthowie uderzyli w zwierzę. Potwierdzają to oględziny samochodu, podczas których technicy nie znajdują śladów krwi należących do człowieka.

Szybko wychodzi na jaw, że Alice Culberth leczyła się psychiatrycznie w prywatnej klinice z powodu tragicznego wydarzenia sprzed trzech lat. Detektyw David Ross z wydziału zabójstw w Cleveland próbuje skontaktować się z jej terapeutą, jednak ten nie odbiera telefonów.

Sprawa szybko nabiera rozpędu, gdy dwa dni później, w tym samym rejonie, w którym doszło do wypadku, przypadkowy chłopak natrafia na zwłoki młodej kobiety. Policja odkrywa związek pomiędzy Alice Culberth a ofiarą. Związek, który rzuca na śledztwo zupełnie nowe światło.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Świetna książka. Moje pierwsze spotkanie z Tomasem Arnoldem. Zwroty akcji, szkoda, że w Krakowie tylko dwie dostępne są.
  • Szczerze przyznam, że opis na okładce obiecywał dużo, sam początek książki też był dość wciągający. Jednak z biegiem kolejnych stron było coraz gorzej, a pod koniec musiałam już sporą część przekartkować, bo była rozczarowaniem.
  • Kolejna książka pochłonięta. Nie jednego wieczoru jak to mówią, ale z ogromną przyjemnością i uwagą. Powieść jeszcze bardziej mroczna i intrygująca od poprzednich. Autor zdecydowanie pozwala sobie na coraz więcej, wystawiając nasze emocje na prawdziwe tortury! Tym razem detektywi zostali wplątani w aferę medyczną, której skutki odczuli boleśnie na własnej skórze. Jak poprzednio wyrachowana intryga, zwroty akcji, zaskoczenie do ostatnich rozdziałów. Nie raz mruczałam pod nosem "no ale jak to!"... i leciał kolejny rozdział :-) Uwielbiam i czekam na więcej! Polecam wszystkie pozycje Thomasa Arnolda, zdecydowanie mój ulubiony autor kryminałów!
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo