Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
ThursdayNext
Najnowsze recenzje
1
...
282 283 284 285 286
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Powieść sensacyjna, którą się czyta szybko i bez trudności. Temat może mało oryginalny, ale ogólnie warto przeczytać.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Bardzo ciekawa książką. Oryginalni bohaterowie, niecodzienny czas i miejsce akcji, bardzo lekko napisana. Wydana w sposób bardzo ułatwiający czytanie. • Polecam!
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Klasyczny Robin Cook. Książka nieco przypomina “Comę”. Jak to w przypadku Cooka bywa – nie wiadomo, gdzie kończy się medycyna, a gdzie zaczyna fantastyka naukowa, co nieco utrudnia odbiór i pozostawia lekkie skołowanie po przeczytaniu powieści.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Nieco rozczarowująca książka. W porównaniu z innymi książkami tego autora, ta jest pozbawiona ciekawego wątku kryminalnego (zagadka w sumie nie jest zagadką w stylu dete­ktyw­isty­czny­m, jest to raczej sensacja), dodatkowo jest napisana dość trudnym językiem z niecodziennym budowaniem zdań i składnią.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Ogólnie książka dobra, jednak autor ma tendencję do przesycania książek zwrotami akcji, elementami nadnaturalnymi, wątkami wykluczającymi praw­dopo­dobi­eńst­wo takiej historii w prawdziwym świecie, co pozostawia mieszane uczucia. Na pewno książka trochę za długa, niektóre postacie i zachowania niezbyt wiarygodne.
Ostatnio ocenione
1
...
119 120 121
...
259
  • Jeszcze więcej nieboszczyków, czyli Śledztwo z pazurem
    Kursa, Małgorzata J.
  • Zapach śmierci
    Beckett, Simon
  • Srebrna droga
    Jackson, Stina
  • Dom nad jeziorem Langely
    Klehfoth, Elizabeth
  • Jesienna zbrodnia
    De la Motte, Anders
  • Efekt Rosie
    Simsion, Graeme
CheshireCat
Alessandra

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo