Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
ThursdayNext
Najnowsze recenzje
1
...
191 192 193
...
284
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Może nie jest to książka porywająca, ciężko polubić głównego bohatera, sam wątek kryminalny też nie jest zbyt oryginalny, ale czyta się dość szybko i bez wysiłku.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Nieco przerażająca historia leczenia (rzekomych) chorób psychicznych jeszcze nie tak dawno temu, w rzekomo cywilizowanym kraju. Na pewno dzięki tej książce lekarze nie zyskują w naszych oczach, a człowiek cieszy się, że jego mózg jest nienaruszony.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Dosyć nierówna książka, z pewnymi niesmacznymi elementami. Trudno się wciągnąć, nie do końca jest to thriller, na pewno nie kryminał.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Bardzo rozczarowująca książka. Spodziewałam się więcej po tej autorce. Książka jest nudna, abosultnie bez dreszczyka, zakończenie jest oczywiste i ogólnie mało w niej sensu.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Przydługa, raczej nudna książka, w którą trudno się wciągnąć.
Ostatnio ocenione
1
...
29 30 31
...
258
  • Odległe echo
    McDermid, Val
  • Cztery ciotki i trup
    Sutanto, Jesse Q.
  • Dobre maniery a morderstwo
    Freeman, Dianne
  • PS. Dzięki za zbrodnie
    Griffiths, Elly
  • Lista sędziego
    Grisham, John
  • Bez słowa
    McQuaile, Kate
CheshireCat
Alessandra

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo