Stanisław Hübner

Autor:
Stanisław Hübner
Wydawca:
Drukarnia WL (2012)
ISBN:
978-83-933461-7-2
Autotagi:
druk
Źródło opisu: Biblioteka Biecz - Katalog księgozbioru

Stanisław Hübner, senior artystycznego rodu Hübnerów, który urodził się i wychował w Libuszy. Album i samego Artystę przedstawimy słowami polskiej powieściopisarki Małgorzaty Kalicińskiej - "Ja się pieruńsko zakochałam. To takie piękne zakochania - w miejscu, w ludziach, w zjawiskach... Tym razem wróciłam zakochana z Libuszy. Tam, spotkałam na krótko, na mały błysk pana Stanisława Hübnera - artystę .... w wielu dziedzinach. Dał mi bajecznie piękny album - książkę o swoim rodzie i o sobie. Co za lektura! Dzięki starannej i pięknej edycji to jest jedna z najpiękniejszych książek jakie trzymałam w dłoniach. BAJKA... Czytałam i czytam nadal zachwycona prostotą słów (bez zbędnych "fintufluszków" słowno - myślowych), kapitalną pamięcią która zachowała szczegóły i drobiazgi, zdjęciami - mnóstwem zdjęć! I tym, kim autor mi się objawia - humanista, wędrowiec, malarz, znawca motocykli etc., etc., czyli Człowiek Renesansu".
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo