Ulubiony typ ksiażki.
1 2 3 4
Wiadomości: 7

To polecam jeszcze książkę Małgorzaty Kalicińskiej "Lilka". Trudne tematy, bardzo przyziemne, nieobce, bliskie każdemu, które zupełnie zmieniaja obraz widzianego świata. jest to obraz widziany oczami umierajacej na nowotwór kobiety, jej opiekunki (siostry przyrodniej), która chorej nienawidzi, osób które są blisko chorej i jej opiekunki. Ja myślę, że kazdy z nas odnajdzie cząstke siebie w którejś z postaci. Polecam, choć ksiązka zdawać by się mogło nie ma happy endu, to ma niezwykła moc wlewana w serce czytelnika ogromnej dawki nadziei i siły. Ksiązka mi bliska, bo historia chorej bohaterki, to historia mojej ś.p. teściowej. Pozdrawiam.

Link    PW    Źródło
Napisano: 04.05.2015 22:59:33
 
Wiadomości: 10

Fantastyczno przygodowe oraz biografie piłkarzy i coś związane z piłką nożną

Link    PW    Źródło
Napisano: 17.08.2015 02:47:28
 
Wiadomości: 3

Czytuję chyba wszystkie gatunki książek :)😊 Mimo to najbardziej lubię fantastykę. Z kolei jeśli chciałabym się wgłębić w samą fantastykę i powiedzieć jaka jej "odmiana" najbardziej przypadła mi do gustu to chyba urban fantasy. Uwielbiam autorów, którzy potrafią fantastykę idealnie wkomponować w realny świat.

Link    PW    Źródło
Napisano: 20.08.2015 23:24:19
 
Wiadomości: 3

Czytam w zasadzie wszystko, prócz fantastyki. Lubię romanse (historyczne też), kryminały, thrillery ( również te pisane przez kobiety np. Jackson, Howard, Gardner), ostatnio pochłaniam literaturę skandynawską ( np.Lackberg)

Link    PW    Źródło
Napisano: 21.08.2015 16:38:26
 
Wiadomości: 6

Kryminały, thrillery i horrory najbardziej lubię.

Link    PW    Źródło
Napisano: 24.08.2015 20:03:46
 
Wiadomości: 3

Najczęściej sięgam po fantastykę i biografie, ale ostatnio przekonałam się również do literatury New Adult. I dosyć mozolnie zabieram się za kryminały.

Link    PW    Źródło
Napisano: 05.09.2015 19:16:18
 
Wiadomości: 1

Najbardziej lubię fantasy i SF (dzięki serii Artefakty), czytuję też horrory, thrillery i kryminały. Staram się też sięgać po inne gatunki. Jeśli książka jest wciągająca, rodzaj przestaje mieć znaczenie. Dobrze jest od czasu do czasu spróbować czegoś innego :)😊.

Link    PW    Źródło
Napisano: 13.09.2015 20:13:50
 
Wiadomości: 2

Mnie interesują wszelakie gatunki. Wystarczy, że fabuła mnie zaciekawi, lub polubię styl pisania autora :)😊 Lecz jakbym miałą wybrać najczęściej czytane gatunki byłyby to:
*Przygodowe
*Fantastyczne
*Kryminalne
*Komedie
Czasem gustuję w horrorach/thrillerach, często zależy to od mojego samopoczucia :)😊

Link    PW    Źródło
Napisano: 11.10.2015 17:46:47
 
Wiadomości: 1

Czytam prawie wszystko gdy dobrze napisane od banalnych po trudniejsze, nie mam ograniczeń bo i czasem banalny romans, kryminał, po historyczne i auto­biog­rafi­czne­. Jeśli temat mnie zainteresuje to czytam dla rozrywki i ucieczki od dnia codziennego.

Link    PW    Źródło
Napisano: 12.10.2015 14:30:27
 
Wiadomości: 1

Moim faworytem jeśli chodzi o gatunek literacki jest fantasy. Zarówno to pełne humoru jak Świat Dysku oraz rodzimy Wiedźmin. Na drugim miejscu dałabym kryminały, starsze autorstwa Agaty Christie i dzisiejsze 'skandynawskie'. Od niedawna czytam pozycje z nurtu new adult. Dla mnie są świetne, żeby się zrelaksować i odpocząć. :)😊

Link    PW    Źródło
Napisano: 29.12.2015 18:50:45
 
1 2 3 4
Szukaj w wątku
Ania
Agula
Marcjanna
justyna.muszynska.52
jedrek
AnnDie
wlada.b
TrissM
foto.andrzej
kasandra69
malinka2803
Olciaczar
basia.ptasznik
Irulan
Weronika_Ignaciuk
Zaczytany-w-Ksiazkach

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo