Spalone mosty

Autor:
Izabella Frączyk
Wyd. w latach:
2007 - 2019
Wydane w seriach:
Stajnia w Pieńkach
Czytak Larix
Duże Litery
Duże Litery (Prószyński i S-ka)
Autotagi:
audiobooki
druk
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
3.6 (7 głosów)

Kiedy wszystko zaczyna się układać, to nieomylny znak, że los już coś dla nas szykuje. Życie na wsi dalekie jest od sielanki, a starych problemów nie da się zostawić za nowymi drzwiami. Czy Magda do końca wiedziała, na co się decyduje? Czy nie zabraknie jej siły?

Izabella Frączyk w kontynuacji niezwykłej historii o realizacji marzeń i osiąganiu celów, potrzebie zmian i spełnianiu oczekiwań innych ludzi.

Spora dawka humoru, wartka akcja i barwni bohaterowie – to sprawia, że tej książki nie da się odłożyć. Polecam serdecznie. 

Krystyna Mirek

Pamiętam, kiedy na ekrany telewizorów wszedł serial o wspaniałych lekarzach – wszyscy chcieli się leczyć w Leśnej Górze. Po przeczytaniu tej książki ma się podobne pragnienia – tylko branża nieco inna. Pragniesz poznać Magdę, stać się częścią jej paczki i zamieszkać gdzieś w pobliżu stajni w Pieńkach. Skończyłam czytać o drugiej w nocy. Do rana szukałam kursów jeździectwa i szacowałam koszty sprzętu niezbędnego do jazdy konnej. Dobrze, że Iza nie napisała książki o lotach w kosmos…

W tej książce znalazłam piękną i niebanalną definicję przyjaźni. Autorka wie, jak nas przekonać, że koniec świata nie istnieje, bo każdy koniec może być początkiem pięknej przygody. Nikt nie obiecuje, że będzie łatwo, ale warto zaryzykować, bo może być… dobrze – nie naiwnie, nie trywialnie, nie cukierkowo. Po prostu (i aż!) – DOBRZE. Losy bohaterki dają siłę, nadzieję na lepsze jutro, ale dają też relaks, a przecież o to również (a może nawet przede wszystkim) chodzi w czytaniu. U Izy wszystko się zgadza. Chcę więcej...

Anna Matusiak, dziennikarka Polskiego Radia RDC i Telewizji Polskiej

Izabella Frączyk (ur. 1970) – absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisaniem zajęła się w 2009 roku. Do tej pory wydała siedem książek: "Pokręcone losy Klary" (2010), "Kobiety z odzysku" (2011), "Dziś jak kiedyś" (2013), "Koniec świata" (2014), "Jak u siebie" (2014), "Siostra mojej siostry" (2015) i "Do trzech razy sztuka" (2016) – wszystkie ciepło przyjęte przez czytelniczki. W 2017 roku tomem rozpoczęła nowy cykl "Stajnia w Pieńkach". Spalone mosty to długo wyczekiwana kontynuacja.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • To tom 2 trylogii "Stajnia w Pieńkach" i opowiada o dalszych losach Magdy, dzielnej i ambitnej kobiecie, która otrzymawszy wraz z siostrą spadek po babci, właśnie ową stajnię i po odkupieniu od siostry jej części spadku, postanawia doprowadzić tę stajnię do dawnej świetności. • I w tej części trylogii znów sporo trosk, perypetii, niespodzianek, ale też, jak u tej pisarki, duża doza humoru i rozwiązanie wątku kryminalnego, sygnalizowanego w cz. I. • Tak, jak w swych innych powieściach, tak i w tej Pani Izabella kradnie serce czytelnika swym humorem, niebanalnością tekstu, budując sytuacje i romantyczne, i dramatyczne. • Zapraszam do cudownego świata Pieniek.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Izabella Frączyk
Lektor:Anna Kwaśniewska-Komorowska
oraz:Izabella Frączyk
Wydawcy:Legimi (2019) Wydawnictwo Prószyński i Spółka (2017-2019) Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Larix (2007-2018) Prószyński Media (2017) NASBI (2017)
Serie wydawnicze:Stajnia w Pieńkach Czytak Larix Duże Litery Duże Litery (Prószyński i S-ka)
ISBN:978-83-8097-038-0 978-83-8097-179-0 978-83-8123-057-5 978-83-8123-442-9 978-83-8123-455-9 83-8097-179-0 978083-8097179-0
Autotagi:audiobooki beletrystyka CD czytak dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna MP3 nagrania pliki i bazy danych powieści proza wielka czcionka zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 22 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo