Przekroczyć rzekę

Autor:
Anna J. Szepielak
Wyd. w latach:
2013 - 2019
Wydane w seriach:
Dziedzictwo rodu
Audiobook
Audiobook - Heraclon International
Autotagi:
audiobooki
CD
druk
książki
MP3
powieści
proza
rodzina
Więcej informacji...
4.0 (4 głosy)

 

Gdzieś tam wśród drzew jest mój dom, moje dzieciństwo, moje wspomnienia. A ja mam coraz mniej odwagi…

Osierocona Julia Zarzewska niewiele pamięta ze swego dzieciństwa. W głębi ducha wciąż nie może się pogodzić z tym, że po ucieczce z rodowej posiadłości, ojciec porzucił ją, zostawiając pod opieką dalekiej krewnej - Barbary. Gdy z powodu plotek o mrocznej przeszłości swojej rodziny dziewczyna traci posadę guwernantki, postanawia stawić wreszcie czoła dręczącym ją koszmarom i dowiedzieć się prawdy o rodzicach. Niespodziewana oferta pracy w galicyjskim dworze wydaje się być pomocną dłonią od losu. Jednak powrót w rodzinne strony niesie ze sobą niebezpieczeństwo, o którym Julia nie ma pojęcia. Tajemnice pałacu po drugiej stronie rzeki mogą zagrozić nie tylko jej, lecz również przyjacielowi z dzieciństwa - młodemu doktorowi Natejce.

Piękna powieść o poszukiwaniu prawdy o sobie, mrocznych sekretach i przeszłości, która zawsze wpływa na teraźniejszość i nigdy nie pozwala o sobie zapomnieć.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • To cz. I ciekawie skonstruowanego cyklu powieściowego: DZIEDZICTWO RODU. W powieści tej autorka przenosi nas w przeszłość historyczną końca XIX wieku , do galicyjskiego worku, w którym bohaterka Julia Zakrzewska otrzymuje posadę guwernantki. • Julię dręczy mroczna przeszłość rodu Zakrzewskich i chce za wszelką cenę rozwikłać ową tajemnicę, tym bardziej, że dwór , w którym znalazła zatrudnienie znajduje się niedaleko jej rodowej posiadłości. • Zagłębiając się w historię rodu nie tylko poznajemy jego mroczną tajemnicę, ale dostrzegamy, że zazdrość, zemsta, ludzkie namiętności są często przyczyną niespodziewanych wydarzeń. • A tytułowa rzeka jest klamrą spinającą przeszłość z teraźniejszością. • POLECAM tę część I cyklu i jego kontynuację w powieści : WYBÓR JULIANNY.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Anna J. Szepielak
Lektor:Joanna Domańska
Wydawcy:Heraclon International (2019) Wydawnictwo Storybox.pl - Heraclon International (2019) Legimi (2018-2019) IBUK Libra (2018) Wydawnictwo Filia (2013-2018) Storybox.pl
Serie wydawnicze:Dziedzictwo rodu Audiobook Audiobook - Heraclon International
ISBN:978-83-8075-422-5 978-83-8075-453-9 978-83-8075-526-0 978-83-8146-736-0 978-83-8146-737-7
Autotagi:audiobooki beletrystyka CD dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna MP3 nagrania powieści proza rodzina zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 16 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo