Jestem żoną terrorysty

Autor:
Laila Shukri
Wydawcy:
Prószyński Spółka - Prószyński Media (2016-2020)
Virtualo - Biblioteka Akustyczna (2019)
Legimi (2018-2019)
NASBI (2018)
Wydane w seriach:
Fakt bestseller
Duże Litery
Duże Litery (Prószyński i S-ka)
Autotagi:
audiobooki
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
Więcej informacji...
4.1 (8 głosów)

Opowieść o kobiecie, która została rozkochana i uwiedziona, aby urodzić terrorystę samobójcę. Przemilczana prawda o rodzinach zaangażowanych w terroryzm.

Laila Shukri wysłuchała historii jednej z Polek, aby opowiedzieć ją światu.

Po rozstaniu z partnerem Klaudia zostaje niespodziewanie wyrzucona z pracy. Podróż do Maroka ma jej pomóc odzyskać utraconą równowagę duchową. Poznany w egzotycznym kraju Raszid szybko zdobywa jej serce. Kiedy mężczyzna proponuje jej przyjazd do niego do Londynu, Klaudia ma nadzieję na znalezienie u jego boku szczęścia. Nie zdaje sobie sprawy, że znajdzie się w mackach niebezpiecznej siatki terrorystycznej, której głównym celem jest szkolenie dzieci na terrorystów samobójców.

Jak w XXI wieku wygląda terroryzm? Jak terroryści wykorzystują dzieci? Brutalna rzeczywistość tysięcy kobiet wykorzystywanych przez terrorystów, o której świat woli głośno nie mówić.

Laila Shukri – ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Bliskiego Wschodu, Polką mieszkającą w krajach arabskich i podróżującą po całym świecie. Obecnie przebywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale już planuje kolejną podróż. Niezależnie od tego, czy zatrzyma się na dłużej w pustynnej oazie czy w ociekającym luksusem hotelu, udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. W 2014 roku ukazała się Perska miłość, jej debiut powieściowy, który podbił serca polskich czytelniczek. Kolejne tytuły: Byłam służącą w arabskich pałacach, Perska zazdrość, Jestem żoną szejka, Perska namiętność, Byłam kochanką arabskich szejków i Perska nienawiść, trafiły na listy bestsellerów.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
  • Książkę warto przeczytać. Szczególnie polecam młodym kobietom.
  • Zdecydowanie NIE POLECAM. Zaczyna sie jak romansidło a potem zmienia sie w strasznie brutalny i niestety szczegółowy opis zachowań ludzi wyzutych z ludzkich cech. Można się zastanawiać nad przyczynami takich zachowań ale do tego lepszym źródłem jest literatura faktu. W mojej ocenie taka książka powinna zostać usunięta z księgozbioru.
  • Bardzo ciekawa ksiązka ukazujaca trudy dnia codziennego europejki nieswiadomie poslubiajacej przystojnego marokańczyka, który okazał sie terrorysta. Po dzniach pełnych miłosci iszczęścia , nagle dowiaduje się kim jest jej mąż. Zostaje zmuszona do życia w ukryciu, brudzie, biedzie. Poznaje prawdziwe oblicze otaczajacych ja ludzi, wcześniej cudownych znajomych, teraz okrutnych oprawców, bezlitosnych morderców i bezuczuciowych rodziców skazujacych wlasne dzieci na śmierc. Dzieki pomocy polki, bedacej żoną szejka ( z ksiązki "jestem zona szejka udaje sie jej uciec z dzieckiem do europy, gdzie ukrywa sie do dzisiaj. Goraco polecam
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Laila Shukri
Lektor:Ewa Abart
Wydawcy:Prószyński Spółka - Prószyński Media (2016-2020) Virtualo - Biblioteka Akustyczna (2019) Legimi (2018-2019) NASBI (2018)
Serie wydawnicze:Fakt bestseller Duże Litery Duże Litery (Prószyński i S-ka)
ISBN:978-83-8069-443-9 978-83-8123-359-0 978-83-8123-977-6 978-83-8123-978-3 978-83-8123-989-9 978-83-8169-136-9 978-83-8169-332-5 978-83-8169-507-7
Autotagi:audiobooki beletrystyka biografie CD dokumenty elektroniczne druk e-booki elementy biograficzne epika książki literatura literatura faktu, eseje, publicystyka literatura piękna MP3 nagrania powieści proza wielka czcionka zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 94 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo