Szukając przystani

Autor:
Anna Karpińska
Lektor:
Ewa Mateuszuk
Wyd. w latach:
2018 - 2019
Autotagi:
audiobooki
beletrystyka
CD
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
MP3
powieści
proza
rodzina
Więcej informacji...
4.0 (8 głosów)

Anna Karpińska nową sagą znowu poruszy serca czytelniczek!

Wanda nareszcie będzie mogła zrealizować swoje marzenia. Emerytura to miał być jej czas. Jednak los ma w stosunku do niej inne plany. Zamiast podróży i smakowania życia, stawia przed nią szereg nieoczekiwanych obowiązków i trudności.

Zostaje sama z maleńką wnuczką. A do tego musi jeszcze przejąć po mężu prowadzenie restauracji i zaplanowane życie ułożyć sobie od nowa. Dopiero na emeryturze zostaje wystawiona na próbę…

Czy bohaterce uda się sprostać wyzwaniom? Czy pozostanie ostoją rodziny, nie zaprzepaszczając marzeń i nie zapominając o sobie samej? I ile można zrobić z miłości do wnuczki?

"Szukając przystani" to pierwszy tom nowego cyklu "Rodzinne roszady". Drugi tom, "Bezpieczny port", już w przygotowaniu.

Anna Karpińska - autorka poczytnych książek obyczajowych, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników. Ukończyła politologię na Uniwersytecie Wrocławskim, uczyła studentów, była dziennikarką, wydawała książki, prowadziła firmę. Siedem lat temu porzuciła dotychczasowe życie zawodowe całkowicie oddając się pisaniu powieści. Ma męża, trójkę dorosłych dzieci i troje wnucząt. Mieszka w Toruniu, weekendy spędza na wsi, przynajmniej raz w roku podróżuje gdzieś dalej, by naładować akumulatory. Nie wyobrażam sobie życia bez moich bohaterów, ale tworzę dla czytelników. To ich zainteresowanie stanowi dla mnie źródło satysfakcji i motywuje do pracy - mówi. "Szukając przystani", pierwszy tom sagi "Rodzinne roszady", jest jej dwunastą książką.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Polecam, lekkie pióro, łatwo się czyta, tematyka - samo życie, bez przesłodzenia.Jednocześnie historia zmiany podejścia kobiet do życia, siebie , rodziny, na przykładzie dwóch pokoleń. Co wcześniej traciłyśmy jako kobiety dokonując wyborów w świecie "matki Polki", a co tracimy teraz będąc bardziej świadome, niezależne; nie ma dobrych wyborów.
  • Książka w stylu "M jak miłość",przeczytałam I i II część. Dobra książka do pociągu (duża czcionka), dla zabicia czasu, ale nie jest to przeżycie literackie warte uwagi.
  • To cz. I nowej sagi z cyklu "Rodzinne roszady". Powieść czyta się jednym tchem, jednocześnie zastanawiając się nad tym ile może udźwignąć nieszczęść człowiek. • I tylko możemy podziwiać bohaterkę - emerytowaną nauczycielkę, która dzielnie stawia czoło codzienności, często zapominając o sobie samej. Polecam tę powieść i z niecierpliwością czekam na zapowiadaną cz. II "Bezpieczny port"
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Anna Karpińska
Lektor:Ewa Mateuszuk
Tłumacz:Alina Siewior-Kuś
Wydawcy:Storybox.pl (2019) Prószyński i Spółka - Prószyński Media (2018-2019) Wydawnictwo Storybox.pl - Heraclon International (2018) NASBI (2018) Legimi (2018) ebookpoint BIBLIO (2018) Heraclon International
Serie wydawnicze:Rodzinne roszady Duże Litery Audiobook Audiobook - Heraclon International Duże Litery (Prószyński i S-ka)
ISBN:978-83-8117-650-7 978-83-8123-877-9 978-83-8169-525-1 978-83-8169-543-5 978-83-8194-338-3
Autotagi:audiobooki beletrystyka CD dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna MP3 muzyka nagrania nagrania muzyczne powieści proza rodzina wielka czcionka zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 22 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo