Cokolwiek wybierzesz

Autor:
Jakub Szamałek
Lektor:
Błażej Olma
Wydawcy:
Grupa Wydawnicza Foksal (2019)
Biblioteka Akustyczna (2019)
Virtualo - Biblioteka Akustyczna (2019)
Virtualo
Wydane w seriach:
Ukryta sieć
Audiobook
Audiobook - Biblioteka Akustyczna
ISBN:
978-83-272-6421-3, 978-83-280-6124-8
978-83-280-6583-3, 978-83-280-7870-3
Autotagi:
audiobooki
beletrystyka
CD
druk
książki
MP3
powieści
proza
4.7 (11 głosów)

Pierwsza część trylogii „Ukryta sieć” jednego z najbardziej obiecujących pisarzy młodego pokolenia. Na warszawskiej ulicy dochodzi do wypadku. Ginie Ryszard Buczek, aktor prowadzący popularny program dla dzieci. Wszystko wskazuje na to, że stracił kontrolę nad pojazdem. Jednak Julita Wójcicka, dziennikarka plotkarskiego portalu, ma podstawy sądzić, że ktoś pomógł celebrycie odejść z tego świata. Jej podejrzenia potwierdza anonimowe ostrzeżenie, którego zlekceważenie kończy się dla niej dramatycznie. Okazuje się, że w świecie rządzonym przez nowe technologie nic nie jest takie jak dawniej, a przestępcy działają w nowy, nieznany wcześniej sposób. „Cokolwiek wybierzesz” to przeszywający thriller, którego finał na długo pozostaje w pamięci. Szamałek przekonująco rysuje postaci uwikłane w medialną machinę, znakomicie tworząc nastrój zbliżającej się katastrofy. Źródło: lubimyczytac.pl
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • Książka, którą powinien przeczytać każdy, kto korzysta z cudów współczesnej technologii informatycznej (mam na myśli przeciętnego użytkownika). Z dwóch powodów: • 1. Książka świetnie się czyta - niezły kryminał • 2. Autor przemyca wiedzę, która stanowczo ostudzi nasz zapał do wrzucania na FB czy Instagrama różnych (wydawać by się mogło, że często nieistotnych) informacji i zdjęć. Po przeczytaniu tej książki, już będziesz wiedział, że w cybe­rprz­estr­zeni­ nic nie ginie. Ponadto dowiesz się, co się może stać z informacjami, które tam sam pakujesz.
  • Pozycja obowiązkowa zwłaszcza dla fanów kryminałów ze stolicy. Nieco długa rozbiegówka nie ma wpływu na ocenę. Bardzo dobra książka.
  • Dobrze się czyta
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo