Pozwól mi wrócić

Tytuł oryginalny:
Bring me back
Autor:
B. A. Paris
Lektorzy:
Maciej Kowalik
Magdalena Schejbal ...
Tłumacz:
Magda Koziej ...
Wydawcy:
Virtualo - Biblioteka Akustyczna (2019)
Wydawnictwo Albatros Andrzej Kuryłowicz (2018-2019)
Biblioteka Akustyczna (2018-2019)
Wydane w seriach:
Audiobook
Audiobook - Biblioteka Akustyczna
Audiobook - Wydawnictwo Albatros
Autotagi:
audiobooki
CD
MP3
powieści
proza
Więcej informacji...
3.7 (23 głosy)

Ona zniknęła. Fin i Layla, młodzi i nieprzytomne w sobie zakochani, wyjeżdżają na wakacje do Francji. W drodze zatrzymują się w nocy na parkingu i kiedy Fin wraca z toalety, jego dziewczyny nigdzie nie ma. On skłamał. Fin opowiada policji, o tym, co zdarzyło się tej nocy. Są tacy, co nie wierzą w jego wersję i podejrzewają go o najgorsze. Nawet po latach. I tylko Fin wie, że nie powiedział policji całej prawdy. Nowe życie. Po dziesięciu latach zaczyna jeszcze raz - w innym miejscu, z inną kobietą. I tak się akurat złożyło, że jest nią siostra jego zaginionej dziewczyny. Kiedy się zaręczają, Fin dostaje telefon. Ktoś z jego przeszłości widział Laylę. Ktoś podrzuca znaki kojarzące się jednoznacznie z Laylą. Ktoś wysyła mu maile, które doprowadzają go na skraj szaleństwa. Fin zaczyna podejrzewać wszystkich i coraz bardziej wierzy w to, że jego dawna ukochana żyje. I że jest bliżej, niż mu się wydaje[empik].
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • Spodziewałam się czegoś innego po tej książce. Bardzo zawiła,czasami nudna,zbyt dużo opisów przemyśleń głównego bohatera. Napewno nie realistyczna.
  • Kolejna bardzo dobra pozycja. Thiller z nutką psychologii. Autorka lubi takie połączenia. Oceniam na 4 gwiazdki, ze względu na fakt iż wcześniejsza pozycja B. A. Paris "Za zamkniętymi drzwiami" była po prostu genialna i trudno będzie jej dorównać. Niemniej polecam z czystym sumieniem. Książkę czyta się szybko, z bardzo dużym zain­tere­sowa­niem­.
  • To trzecia książka napisana przez autorkę po "Za zamkniętymi drzwiami" i "Na skraju załamania". Trzeci thriller, który mamy okazję poznać. • Muszę przyznać, że ta pozycja jest "najlżejsza"- jeśli miałabym ją określić jednym słowem. Mimo wszystko historia jest intrygująca. • Finn i Layla wracają z wakacji we Francji. Na jednej ze stacji beznynowych, na której się zatrzymują nagle Layla znika. Nikt nie wie co się z nią dzieje. Po siedmiu latach uznana zostaje za zmarłą. • Finn natomiast po ponad 10 latach od tych tragicznych wydarzeń związuje się z jej siostrą Ellen- i właśnie planują ślub 💍 • Jednak niespodziewanie przeszłość wraca do obojga za sprawą podrzucanych matrioszek (a dokładnie najmniejszej z nich, która zginęła Ellen w dzieciństwie). Czyżby Layla jednak wróciła? Rozwiązanie okazuje się nieco bardziej skomplikowane i zaskakujące. I to z jego powodu książkę tę zaliczę do udanych 🙂 • Prawdę mówiąc spodziewałam się więcej, ale obiektywnie rzecz biorąc to dobra, godna polecenia książka 🙂👍
  • Dość rozczarowująca książka, nie ma w niej napięcia ani dreszczyku, na dodatek 'szokujące' zakończenie jest tak bez sensu i niewiarygodne, że zniechęcą do jakiejkolwiek dobrej recenzji.
1 2
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Inne tytuły:Pozwól, mi wrócić [audio]
Autor:B. A. Paris
Lektorzy:Maciej Kowalik Magdalena Schejbal Magdalena Ewa Schejbal
Tłumaczenie:Magda Koziej B. A. Paris Magdalena Koziej
Producent:Virtualo
oraz:Virtualo
Wydawcy:Virtualo - Biblioteka Akustyczna (2019) Wydawnictwo Albatros Andrzej Kuryłowicz (2018-2019) Biblioteka Akustyczna (2018-2019)
Serie wydawnicze:Audiobook Audiobook - Biblioteka Akustyczna Audiobook - Wydawnictwo Albatros
ISBN:978-83-7985-442-4 978-83-8125-465-6 978-83-8125-486-1 978-83-8125-515-8 978-83-8146-345-4
Autotagi:audiobooki beletrystyka CD druk e-booki epika książki literatura literatura piękna MP3 nagrania powieści proza
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 30 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo