Diabeł na wiosnę

Tytuł oryginalny:
Devil in spring
Autor:
Lisa Kleypas
Tłumacz:
Teresa Komłosz ...
Wydawcy:
Prószyński i Spółka - Prószyński Media (2019)
NASBI (2019)
Legimi (2019)
ebookpoint BIBLIO (2019)
Wydane w seriach:
Ravenels
Duże Litery
Rodzina Ravenelów
Duże Litery (Prószyński i S-ka)
ISBN:
978-83-8169-128-4, 978-83-8169-767-5
978-83-8169-781-1
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
4.2 (5 głosów)

Trzecia część serii o rodzinie Ravenelów. Większość debiutantek, uroczyście wprowadzanych na salony, marzy jedynie o znalezieniu tam męża. Lady Pandora Ravenel, ambitna piękna dziewczyna, ma inne plany. Zamiast męczyć się udziałem w kolejnych balach składających się na słynny londyński Sezon, wolałaby siedzieć w domu i wymyślać gry planszowe, które zamierza sama produkować i sprzedawać. Jednak podczas jednego z przyjęć zostaje przypadkiem zamieszana w skandal i skompromitowana przez przystojnego nieznajomego. Po latach unikania małżeńskich pułapek Gabriel, lord St. Vincent, ratując honor, musi się oświadczyć młodej buntowniczce, która zupełnie nie pasuje do jego pozycji i trybu życia. W istocie panna nie chce mieć z nim nic wspólnego. Poznawszy Pandorę lepiej, Gabriel odkrywa urok jej żywiołowego charakteru i jest gotów zrobić wszystko, by ją zdobyć. Pandora ulega zalotom Gabriela i zgadza się za niego wyjść, pod warunkiem że będzie mogła samodzielnie prowadzić wymarzony interes. Wkrótce ściąga na siebie poważne kłopoty, a wynikła z nich dramatyczna sytuacja jest dla małżonków sprawdzianem wzajemnej lojalności i siły łączącego ich uczucia. Świat wiktoriańskiej Anglii jest tu naszkicowany z typowym dla Kleypas ciętym dowcipem i wiernymi historycznie niuansami politycznymi. Zabawna i pełna uroku historia, która zachwyci czytelników od pierwszej do ostatniej strony. "Kirkus Review" Lisa Kleypas (ur. 1964) - bestsellerowa amerykańska pisarka, laureatka nagrody RITA, autorka licznych współczesnych i historycznych romansów, które mają swoje wierne czytelniczki na całym świecie. Autorka mieszka w stanie Waszyngton wraz z mężem i dwójką dzieci.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • To bardzo dobra powieść dla miłośniczek gatunku -romans historyczny. Jednocześnie, moim zdaniem , jest to najlepsza część serii o Ravenelach. • Głównym bohaterem uczyniła autorka Gabriela , syna Eve i Sebastiana - bohaterów jednej z części serii o Paprotkach czyli Wallflowers. • Podobnie jak ojciec - to niegrzeczny chłopiec- ale widząc Pandorę / szuka zaginionego kolczyka znajomej/ , usiłującą wyplątać się z ornamentu ławki, pomaga i tym samym "wywołuje skandal", gdyż niefortunnie zjawia się w altanie gospodarz balu. • Jedyne wyjście to oświadczyny , ale co zrobić , gdy panna nie jest zbyt chętna do zakucia się w małżeńskie "kajdany", twierdząc, że nic złego nie zrobiła. Czy Gabriel poradzi sobie z oporną dziewczyną, która coraz bardziej mu się podoba? POLECAM.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Lisa Kleypas
Tłumaczenie:Teresa Komłosz Małgorzata Fabianowska Janusz Ochab
Wydawcy:Prószyński i Spółka - Prószyński Media (2019) NASBI (2019) Legimi (2019) ebookpoint BIBLIO (2019)
Serie wydawnicze:Ravenels Duże Litery Rodzina Ravenelów Duże Litery (Prószyński i S-ka)
ISBN:978-83-8169-128-4 978-83-8169-767-5 978-83-8169-781-1
Autotagi:beletrystyka dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 17 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo