Uśmiech losu

Autor:
Katarzyna Michalak
Wydawcy:
Wydawnictwo Znak Litera Nova (2018-2019)
Znak Litera Nova - Społeczny Instytut Wydawniczy Znak (2018-2019)
Wydane w seriach:
Seria mazurska
Trylogia mazurska
ISBN:
978-83-240-4834-2, 978-83-240-5613-2
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
4.5 (8 głosów)

Daj się otulić atmosferą świątecznej powieści Katarzyny Michalak! Natalia ma jedno jedyne, lecz nierealne marzenie - zostać mamą. Ta tęsknota nie pozwala jej cieszyć się wielką, niezwykłą miłością, jaką obdarza ją Damian. Nad ich związek nadciągają burzowe chmury. Czy Natalii, która straciła nadzieję, uda się zachować miłość? Czy naprawdę trzeba coś stracić, by docenić tego wartość? Zrozpaczona dziewczyna w wigilijny wieczór... ucieka. I pewnie jej los potoczyłby się zupełnie inaczej, gdyby nie porzucony w lesie bezbronny pies. Natalia za wszelką cenę chce ocalić życie Belli. Zabiera ją do Dworu Marcinki, gdzie rozbrzmiewają dziecięce głosy, a w kuchni unosi się zapach wigilijnych potraw. W progu domu pojawia się też Bartosz, którego serce pełne jest tęsknoty za czymś, co nagle i bezpowrotnie stracił. Tak długo czekamy na uśmiech losu, a on... pojawia się niespodziewanie. Niekoniecznie wtedy, kiedy tego oczekujemy. Piąty tom kochanej przez Czytelniczki Serii Mazurskiej przynosi nowe wzruszenia, emocje, łzy smutku i radości. Dwór Marcinki, jak zwykle gościnny, przygarnie pod swój dach nie tylko białą, kosmatą Bellę, ale i nowych rozbitków z okrętu zwanego życiem.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • "Uśmiech losu" to bardzo poruszająca, ale też pełna nadziei powieść. Ta część przynosi nowe emocje, wydarzenia, wzruszenia, łzy, troski, cierpienie, smutek, ale też i radość, przyjaźń i miłość. Znajdziemy w niej wszystkie odsłony życia codziennego. Przekonujemy się jak wielką siłę ranienia ma słowo. To nie ból fizyczny boli najbardziej. To słowa zadają największe rany. Powstają rany na duszy, które trudno zagoić. Doskonale widzimy również wartość prawdziwej, bezinteresownej przyjaźni oraz pomoc i wsparcie przyjaciół, które w trudnych życiowych sytuacjach stają się niezwykle cenne. Uwrażliwia nas na krzywdę drugiego człowieka, zwłaszcza tego słabszego. To samo można powiedzieć o nieludzkim, a wręcz okrutnym traktowaniu zwierząt. Pamiętajmy, że zwierzę to też stworzenie, które czuje i cierpi. Co do zakończenia - jest bardzo niepokojące! I mam nadzieję, że to nie będzie to, o czym myślę!🥺 Polecam z całego serca♥️
  • Saga Mazurska jest genialna. Ta część również mnie nie zawiodła. Nie można się od niej oderwać, wciąga od pierwszego zdania. Przeczytałam w jeden dzień. Mogłaby mieć nieskończoną ilość stron
  • Kolejne przygoty Nataniela i jego przyjaciół. Tym razem akcja skupia się na losach Natalii. • Piekna historia poruszająca pełna nagłych zwrotów akcji. • Polecam .
  • Piękna opowieść o tym, że gdy los nas doświadcza na końcu tej krętej drogi zawsze czeka na nas ostatnia prosta i, że czasami te źle rzeczy przynoszą dobre zakończenie. Polecam serdecznie.
1 2
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo