Wysłannik

Autor:
Paulina Hendel
Wydawcy:
We need YA (2020)
Legimi (2020)
Wydawnictwo Poznańskie
Wydane w seriach:
Zapomniana księga
ISBN:
978-83-66553-04-0, 978-83-66553-05-7
978-83-7976-125-8
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
4.7 (3 głosy)

Nowy tom bestsellerowej serii „Zapomniana Księga” zmieni Wasze spojrzenie na świat ludzi i demonów! Ta opowieść nie mogła być tylko trylogią!

Hubert wyrusza w daleką i niebezpieczną podróż w poszukiwaniu sprzymierzeńców. Wkrótce przekona się, jak niewiele wiedział o otaczającym go świecie oraz ludzkiej naturze. Komu może zaufać, a kogo powinien się wystrzegać? Zdaje się, że każdy napotkany człowiek ukrywa jakiś mroczny sekret, a na granicy nocy wciąż czają się demony żądne krwi.

Czy odbudowa dawnego ładu jest możliwa? Bardzo szybko okaże się, że sprawa nie jest wcale prosta. Łowca demonów ma wrażenie, że wystarczy jedno małe niepowodzenie, a wszystko, na co pracował do tej pory, legnie w gruzach.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Kontynuacja cyklu "Zapomniana księga", w której znajdowały się poprzednio "Strażnik" (tom 1), "Tropiciel" (tom2), "Łowca" (tom 3). Każdy tom czyta się z ciekawością i zain­tere­sowa­niem­. Seria dla osób lubiących podania, baśnie i stare wierzenia. Mimo wielu fikcyjnych wątków historia wydaje się być aż nazbyt możliwa do realizacji (biorąc pod uwagę to co dzieje się obecnie na świecie). Dość powiedzieć, iż mimo mojego braku sympatii do działań kulinarnych, cykl ten zmotywował mnie do nauczenia się jak piec chleb. Żadna inna książka nigdy tak mnie do czegoś nie zmotywowała. Warto było! Zarówno przeczytać jak i nauczyć się piec chleb :)
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo