Wigilia z nieznajomym

Autor:
Natasza Socha
Wydawcy:
Wydawnictwo Literackie Oficyna Literacka Noir sur Blanc (2021)
Legimi (2021)
ebookpoint BIBLIO (2021)
ISBN:
978-83-08-07442-8, 978-83-08-07713-9
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
3.7 (3 głosy)

Odkryj magię świątecznej bliskości

Antonina i Marcel od dawna czują, że ich uczucie się wypaliło. I choć nadal mieszkają pod jednym dachem, z roku na rok stają się sobie coraz bardziej obcy. Tegoroczne święta okażą się dla nich prawdziwą próbą, bo choć nie podjęli decyzji o rozstaniu, oboje postanawiają zrezygnować z wigilii w rodzinnym gronie. Los bywa jednak przewrotny i na skutek zbiegu okoliczności małżonkowie są zmuszeni spędzić ten dzień razem. Czy ludzie, których poznają pomogą im odkryć prawdę o sobie? I czy magiczna atmosfera w przysypanym śniegiem Poznaniu sprawi, że dadzą sobie jeszcze jedną szansę?

Wigilia z nieznajomym to poruszająca opowieść o tym, że miłość nie ma daty ważności, a szczęście nie zawsze jest różowe. Czasem to tylko i aż głos naszej duszy.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • To historia Antoniny i Marcela znużonych swym małżeńskim życiem i chęcią spędzenia wigilijnego dnia według własnych upodobań, a nie jak każe tradycja. • Oboje "uciekają z domu . Ona , by przemyśleć ewentualne związanie się z kochankiem, on - bo nic go w domu nie trzyma. Niespodziewanie spotykają się z "nieznajomymi" w kawiarni. Marcel na swą wędrówkę zabiera też ukochanego psa. • Do czego doprowadzą toczone ich rozmowy z "nieznajomymi? Jaką rolę odegra w życiu znudzonych sobą małżonków ich młodsza córka Karolina ? Czy los spłata im jeszcze figla? POLECAM
  • Powieść warta przeczytania. Polecam.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo