Bliski koniec

Autor:
Joanna Jax
Wydawcy:
Agencja Wydawniczo-Reklamowa Skarpa Warszawska (2021)
Legimi (2021)
ebookpoint BIBLIO (2021)
Wydane w seriach:
Drugi brzeg
ISBN:
9788366939882, 9788367093316
978-83-66939-89-9
Autotagi:
beletrystyka
druk
książki
powieści
proza
rodzina
4.3 (3 głosy)

W trudnych czasach zawsze można liczyć na rodzinę!

Losy Gustawa, Wiktorii i Fryderyka nie należą do najłatwiejszych. Gustaw musi zmierzyć się z chorobą żony, a mąż Wiktorii kolejny raz musi uciekać. Zrozpaczona żona wyrusza wraz z nim, nie bacząc na grożące im niebezpieczeństwo. Natomiast nad Fryderykiem zbierają się czarne chmury, jednak kiedy zdaje sobie sprawę, że w Berlinie nie jest już tak jak dawniej, na ratunek jest już za późno. Tymczasem sytuacja w Polsce staje się coraz bardziej napięta, a widmo wybuchu wojny jak najbardziej realne.

Jednak te wszystkie tragedie, które spotykają rodzeństwo, jeszcze bardziej ich do siebie zbliżają. Są gotowi poświęcić własne szczęście i wartości, by ratować swoich bliskich. To właśnie ich wzajemna miłość pozwala mieć nadzieję na szczęśliwe zakończenie kłopotów rodzeństwa Niemojskich.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • "Bliski koniec" to zakończenie trylogii o rodzeństwie Niemojskich. Bardzo podoba mi się jak autorka wiernie w miarę możliwości odtworzyła losy zdradzonego przez Polskę, asa wywiadu, w którego rolę wcieliła Franciszka Niemojskiego, najstarszego z rodzeństwa. To jak w owym czasie radziła sobie Wiktoria i Gustaw jest właściwie dodatkiem do tej książki. Ogólnie dobrze spisana historia z trochę banalnym zakończeniem. W każdym razie polecam
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo