Poszukiwany ukochany

Tytuł oryginalny:
No-show
Autor:
Beth O'Leary
Tłumacz:
Małgorzata Stefaniuk ...
Wydawcy:
Wydawnictwo Albatros (2023)
Legimi (2023)
Wydane w seriach:
Mała Czarna
ISBN:
978-83-6751-274-9, 978-83-67512-75-6
978-83-67513-07-4, 978-83-6751-370-4
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
4.0 (2 głosy)

Inteligentna, genialnie zabawna, chwytająca za serce!

Rollercoaster emocji – komedia romantyczna o niepewności uczuć i pułapkach, jakie zastawia na nas miłość, kiedy najmniej się tego spodziewamy.

Najbardziej ambitna jak dotąd powieść autorki, która bawi i wzrusza do łez!

Trzy kobiety. trzy randki. jeden nieobecny mężczyzna.

Godzina 8:52

Siobhan niecierpliwie czekała na wspólne śniadanie z Josephem. Była zaskoczona, że je zaproponował, bo zazwyczaj spotykają się późnym wieczorem w jej pokoju hotelowym. Śniadanie z Josephem w Dzień Świętego Walentego musi coś znaczyć. Tylko… gdzie on się podziewa?

Godzina 14:43

Miranda ma nadzieję, że walentynkowy lunch z Carterem będzie doskonałą okazją, by uczcić jej nową posadę. To dla niej nowy początek i znak, że jej dorosłe życie wreszcie zaczyna się układać: od pięciu miesięcy spotyka się z Carterem i ich związek zaczyna wyglądać naprawdę poważnie. Tylko… dlaczego jeszcze go nie ma?

Godzina 18:30

Joseph Carter zgodził się udawać chłopaka Jane na przyjęciu zaręczynowym jej koleżanki. Nie znają się długo, ale ich przyjaźń szybko stała się najjaśniejszą stroną nowego życia Jane w Winchester. Joseph przyrzekł, że tego wieczoru przybędzie jej z odsieczą. Tylko… dlaczego nigdzie go nie widać?

Poznajcie Josepha Cartera.

Jeśli tylko uda wam się go znaleźć.

"Wielu pisarzy potrafi sprawić, by czytelnicy czuli się dobrze. Dzięki książkom O’Leary czytelnicy zaczynają myśleć." Gillian McAllister

"Ta książka to klejnot. O’Leary lawiruje między wątkami z wdziękiem i czułością. Wprost nie można się oderwać od tej ciepłej i uroczej lektury!" Lindsey Kelk

"Świeża i zaskakująca. Inteligentna powieść, którą pokochają czytelnicy!" Caroline Hulse

"Beth O'Leary to rzadki klejnot. Jej książki to barwny kalejdoskop emocji, zmieniających się z minuty na minutę, a „Poszukiwany ukochany” bije na głowę wszystkie komedie romantyczne. Niesamowity talent autorki rozkwita w tej dowcipnej, czarującej i głęboko poruszającej powieści. Urocza książka, jestem w niej bez pamięci zakochana." Emily Henry

"Beth O’Leary pisze dowcipnie i z wielką wrażliwością. Jej „Poszukiwany ukochany” to pomysłowa i krzepiąca romantyczna historia – dotyka spraw ważnych, choć napisano ją w lekkim i swobodnym stylu."

Sophie Kinsella

"Świeża, zaskakująca i bardzo inteligentna powieść o emocjach, których wszyscy doświadczamy i które można uznać za uniwersalne. „Poszukiwany ukochany” bawi i wzrusza i nie pozwala oderwać się od lektury – to naprawdę wyjątkowa książka."

Holly Miller

"Ta książka w równym stopniu jest komedią romantyczną, co ekscytującą zagadką kryminalną – nieprzewidywalna historia o drugich szansach, które daje nam los."

E! News

"Wyśmienita robota! Beth O’Leary napisała czarującą, z życia wziętą powieść romantyczną, ale nie bała się zajrzeć w mroczne zakamarki życia swoich bohaterów. "

Shelf Awareness

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • nie wiem dokładnie kto ina jakiej podstawie określa tę książkę mianem 'zabawnej' - nie ma w niej ani jednej śmiesznej sceny czy wątku. przez pół książki czułam raczej antypatię to każdego z bohaterów, dopiero bliżej końca, kiedy zaczęło się wyjaśniać, o co tak naprawdę chodzi, poprawiła się moja ocena tej powieści.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Beth O'Leary
Tłumaczenie:Małgorzata Stefaniuk Maria Olejniczak-Skarsgård
Wydawcy:Wydawnictwo Albatros (2023) Legimi (2023)
Serie wydawnicze:Mała Czarna
ISBN:978-83-6751-274-9 978-83-67512-75-6 978-83-67513-07-4 978-83-6751-370-4
Autotagi:audiobooki dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna nagrania powieści proza romantyzm zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 6 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo