Dzień cudu

Autor:
Wioletta Sawicka
Wyd. w latach:
2015 - 2018
Wydane w seriach:
DUŻE LITERY
Duże Litery (Prószyński i S-ka)
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
Więcej informacji...
4.0 (10 głosów)

Czasem trzeba prawie umrzeć, by zacząć żyć na nowo. Pewnej nocy los na drodze Piotra stawia Hankę. Piotr ratuje jej życie i czuje się za nią odpowiedzialny. Hanka początkowo jest nieufna, powoli otwiera się przed nim. Skrajnie różni, a potrzebni sobie. Ona z bagażem trudnych doświadczeń i piętnem śmierci, on niedoceniony z porażającą niemocą twórczą. Zawierają układ. On jej pomoże wymyślić sposób, by mogła odejść na swoich warunkach, a w zamian zyska temat na książkę. Hanka sporządza listę marzeń, które chciałaby zrealizować przed śmiercią. Każdy dzień z Piotrem to dla Hanki dzień cudu. Wioletta Sawicka urodziła się i mieszka na Warmii. Z wykształcenia pedagog, z pasji dziennikarka radiowa, prasowa i telewizyjna. Zawodowo realizuje się w pisaniu reportaży i przeprowadzaniu wywiadów z ciekawymi ludźmi. O sobie wie jedno – że składa się z samych sprzeczności. Prywatnie szczęśliwa żona wciąż tego samego męża, matka bardzo dorosłego syna oraz dorastającej córki. Pasjami lubi czytać książki. Najlepiej kilka naraz. Autorka powieści „Wyjdziesz za mnie, kotku?”, „Będzie dobrze, kotku” i „Jeśli się odnajdziemy, kotku”.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Dla wielu osób rak równa się wyrok śmierci. Zwłaszcza gdy nie można go wyleczyć. I wtedy przed chorym stają dwie możliwości. Od razu się poddać lub na wszelkie możliwe sposoby walczyć o przedłużenie życia. A jeżeli taki wyrok usłyszy młoda osoba, która teoretycznie ma całe życie przed sobą? Ujmująca opowieść napisana w atmosferze ciepłej troski o drugiego człowieka. Mądra opowieść o życiu w którym jest miejsce na optymizm i nadzieję.Czasem potrzeba tak mało i zarazem tak wiele: ciepła słów i dotyku, chwili zatrzymania i zapatrzenia, bycia ze sobą a nie tyko obok siebie. Wspaniała, ciepła chociaż smutna książka. Bo i temat jest niełatwy. Warto przeczytać!!!Bardzo lekka i szybka w czytaniu.
  • Łatwa, lekka, w pewnym sensie inspirująca lektura. Mnie pomogła przetrwać złe chwile w szpitalu. Czasami człowiekowi bardzo potrzeba historii, które wiadomo, że skończą się dobrze, choćby nie wiem jak źle się zapowiadało. Będzie się też z pewnością podobała romantykom, bo sporo tam uczuć i emocji, a także miłosnych uniesień. Zachęcam do przeczytania
  • Debiutuję z moją imienniczka i zaczynam sie wciągać w jej pisanie w jej powieści ma w sobie to cos czego szukam w powieściach z życia kolejne czekają na półce. • Polecam :-)
  • Wciągająca jak wszystkie książki tej autorki. Połykam w całości!
1 2
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Wioletta Sawicka
Wydawcy:Legimi (2018) Wydawnictwo Prószyński i Spółka (2015-2018) Prószyński Media (2016) NASBI (2016) ebookpoint BIBLIO (2016)
Serie wydawnicze:DUŻE LITERY Duże Litery (Prószyński i S-ka)
ISBN:978-83-8069-420-0 978-83-8097-697-9 978-83-8097-714-3 83-8069-420-0 978-83-8097-697-09
Autotagi:beletrystyka dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna powieści proza wielka czcionka zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 14 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo