Dowiesz się ostatnia

Tytuł oryginalny:
Last to know
Autor:
Melissa Hill
Wyd. w latach:
2017 - 2019
Wydane w seriach:
Duże Litery
Duże Litery (Prószyński i S-ka)
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
3.8 (4 głosy)

Życie pisze bardziej zaskakujące historie niż najlepsi autorzy bestsellerów…Eve Callaghan zawsze chciała mieć męża, dom, dzieci. Natomiast jej starsza siostra, Sam, pragnęła zostać znaną dziennikarką.  Eve mieszka w Dublinie, od ponad ośmiu lat jest w związku z ukochanym mężczyzną, mają dwójkę dzieci, ale Liam nie pali się do małżeństwa. Sam, ceniona felietonistka poczytnego londyńskiego tygodnika, dzięki dwóm wydanym książkom stała się sławna. Jej chłopak nalega na ślub, lecz  nie jest pewna, czy chciałaby już założyć rodzinę. A poza tym nie bardzo widzi siebie w roli gospodyni domowej przy mężu…I bardzo współczuje młodszej siostrze, która jej zdaniem zaharowuje się na śmierć, dbając o dom, dzieci i samolubnego partnera.  Któregoś dnia Sam wpada na pewien pomysł: podczas nieobecności Liama na kilka dni zajmie miejsce Eve, wypełniając jej obowiązki, a w tym czasie młodsza siostra pojedzie na zasłużony odpoczynek do Londynu. Dzięki temu obie będą mogły się zastanowić, czego chcą od życia.Żadna z nich nawet sobie nie wyobraża, co wyniknie z tej niewinnej zamiany ról…A na drugiej półkuli, w Sydney, Brooke Reynolds, redaktorka znanego wydawnictwa, promującego literaturę kobiecą, z zapartym tchem śledzi historię obu sióstr…Fantastyczna lektura na lato.  „Heat” Dreszczowiec, którego nie odłożysz, póki nie przeczytasz. 

„Woman” 

Więcej zwrotów i przełomów, niż na kolejce górskiej.  „Mail on Sunday” 

Tej książki nie sposób odłożyć, doskonała lektura na urlop. Rewelacyjna.  „Sunday Independent”Słodko-gorzka opowieść wprawiająca w świetny nastrój. Równie miła, jak ploteczki z koleżanką.   „New Woman” Tym razem Hill przeszła samą siebie. The last to know to mądra, zajmująca opowieść, która spodoba się rzeszom stałych wielbicieli i zdobędzie wielu nowych zwolenników. Dowodzi, jak świetną jest autorką jest Hill.  „Irish Independent” 

Melissa Hill mieszka z mężem Kevinem, córką Claire i psem Homerem w Blackrock w hrabstwie Dublin. Jest autorką powieści obyczajowych – zajmują one pierwsze miejsca na listach bestsellerów, przetłumaczono je na 25 języków.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
  • Ciekawa fabuła jak i zakończenie. Jednak nie czytało się zbyt dobrze • ,przechodzenie z wątku głównego do wątków pobocznych.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Inne tytuły:The last to know
Autor:Melissa Hill
Tłumaczenie:Barbara Ciepłowska Agnieszka Anna Kłosiewicz Alina Siewior-Kuś
Wydawcy:Legimi (2019) Wydawnictwo Prószyński i Spółka (2017-2019) Prószyński Media (2017) NASBI (2017) Prószyński i Spółka Prószyński Media (2017)
Serie wydawnicze:Duże Litery Duże Litery (Prószyński i S-ka)
ISBN:978-83-8069-271-8 978-83-8097-155-4 978-83-8123-412-2 978-83-8123-426-9 83-8097-155-4
Autotagi:dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna powieści proza rodzina zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 24 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo