Moja twoja wina

Autor:
Beata Majewska
Wyd. w latach:
2018 - 2020
ISBN:
978-83-245-8303-4, 978-83-245-8316-4
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
Więcej informacji...
4.5 (4 głosy)

POWIEŚĆ, KTÓRA OPATRZY KAŻDE ZŁAMANE SERCE

Urszula przyłapuje męża na zdradzie. Decyduje się odejść od niego i zamieszkać w zrujnowanym wiejskim domu odziedziczonym po przyszywanej ciotce. Zdruzgotanej kobiecie nie jest łatwo w nowej sytuacji, ale wspierają ją wieloletnia przyjaciółka oraz rezolutna sąsiadka. Niebawem były mąż zaczyna wykorzystywać Ulę finansowo. Wtedy w życiu Urszuli pojawia się Michał Żuk początkowo konkurent biznesowy, potem opiekuńczy mężczyzna ratujący ją z opresji. Niestety Michał skrywa tajemnice, które mogą zniszczyć rozkwitający związek.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Sympatyczna opowieść o trudach życia codziennego i kryzysie w związku. Ale żeby nie było tak różowo i idealnie, to nie jest proste, babskie czytadło. Bo z każdą stroną robi się trudniej, mroczniej. Każdy zwrot akcji daje do myślenia i każe się zastanowić nad wewnętrznymi zasadami i odczuciami, nad życiem. Książka generalnie ok, ale jak dla mnie zbyt dużo zbiegów okoliczności.
  • Tematem powieści jest - zdrada małżeńska, po pięciu latach wspólnego życia. Przyczyna banalna : Ula, bohaterka powieści, pragnie nade wszystko dziecka, ale nadziei na to nie ma. Kobieta więc zajada stres, a mąż znajduje piękniejszą kochankę. • Ula wnosi o rozwód i przenosi się na wieś do zrujnowanego , odziedziczonego po ciotce domu. Wsparcia ze strony rodziny nie ma, mąż zreflektowawszy się, że źródło finansowe "odjechało", zaczyna bruździć. Ale od czego są przyjaciółki , takie jak Renata, która zawsze pospieszy z pomocą, a do tego jeszcze dobre sąsiedztwo, psiak - no i oczywiście przystojny, początkowo gburowaty, mężczyzna . • A w fabule : tajemnice z przeszłości, wątek sensacyjny, wyraziści bohaterowie i wartka akcja. • POLECAM tę pełną humoru i ciekawych dialogów powieść, o znaczących tytułach rozdziałów, pięknej przyjaźni, dobroci, poszanowaniu starszych i oczywiście miłości.
  • Doskonała w każdym calu trzymająca w napięciu nie pozwala oderwać się od czytania do ostatniej strony.POLECAM
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Beata Majewska
Wydawcy:Książnica - Publicat. Oddział (2018-2020) Książnica (2018) NASBI (2018) Książnica - Publicat (2018) Legimi (2018) ebookpoint BIBLIO (2018) Publicat Publicat - Wydawnictwo Książnica
ISBN:978-83-245-8303-4 978-83-245-8316-4
Autotagi:beletrystyka dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 12 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo