W jego oczach

Autor:
Alicja Sinicka
Wydawcy:
Wydawnictwo Kobiece Łukasz Kierus (2019-2020)
Legimi (2019-2020)
Wydane w seriach:
Oczy wilka
ISBN:
978-83-66338-69-2, 978-83-66338-86-9
978-83-66611-73-3, 978-83-66654-00-6
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
3.6 (7 głosów)

Alicja Sinicka, która rozkochała polskie czytelniczki w Arturze o wilczych oczach, wraca z kontynuacją bestsellera „Oczy wilka”

Lena i Artur zaczynają nowy rozdział w swoim związku. Po dwóch latach wspólnego życia zaręczyli się. Nie wszyscy są z tego powodu zadowoleni, a sama Lena nie potrafi zapomnieć o przeszłości. Wciąż nie może pogodzić się z tym, że jej ukochany ma przed nią mnóstwo tajemnic.

Kiedy wokół niej zaczynają dziać się dziwne rzeczy, w które nikt nie chce wierzyć, kobieta podejrzewa, że może być chora. Zupełnie jak jej ciotka… Lena czuje, że jest prześladowana i z każdym dniem coraz mniej ufa swojemu wybrankowi.

Sytuacja pogarsza się, kiedy do ich domu wprowadza się Borys, współpracownik Artura. Pomaga mu w tajemniczym projekcie. Mężczyzna okazuje się zupełnym przeciwieństwem jej narzeczonego. Jest ciepłem kojącym jego chłód, a także ostoją w trudnych chwilach, kiedy Artur ją odtrąca. Czy Lena złamie przysięgę, którą złożyła Mangano? Czy wiążąc się z mężczyzną o wilczych oczach, popełnia wielki błąd?

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • Bardzo dobra książka. Świetnie się czyta. Nie można oderwać się od niej. W stylu ostatnio modnych książek obyczajowych. Miłość, pieniądze, facet z charakterem, paramedycyna.
  • „Gdy kogoś kochasz, w równym stopniu nienawidzisz osoby, która próbuje ci tę miłość odebrać”. kocham ten cytat. • W jego oczach, poznajemy ciąg dalszy historii Leny i Artura. • Polecam zaczynać od pierwszej części, gdyż książka ta jest typową kontynuacją. • Po dwóch latach Lena i Artur są już narzeczeństwem. Jednak ich związek nie jest do końca zbudowany na zaufaniu. Jak to zwykle bywa pojawia się również ten trzeci a kontrastowych ciepłych brązowych oczach. A czy jest tym dobrym przyjacielem czy może tym złym dowiecie się z książki. Lenę spotykają dziwne sytuacje a Artur w porównaniu z Borysem trochę ją ignoruje. • W książce pojawia się również Melania ciocia Leny. • Wątek kryminału tajemnicy i miłości jak zwykle jest świetny. • Jest także zapowiedź 3 tomu (który ja już zamówiłam) • Czy Artur i Lena będą razem? • Kim jest Borys? • Czy Jola pozostanie przyjaciółką Leny? • i kto miesza w związku, próbując udowodnić ze Lena ma podobne objawy co ciotka Melania? • Tego wszystkiego dowiecie się z 2 części "oczy wilka" czyli "w jego oczach". • Ja polecam, może w tej książce było zbyt dużo opisów ale i tak dobrze mi się ją czytało
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Alicja Sinicka
Opracowanie graficzne okładki:Łukasz Werpachowski
Wydawcy:Wydawnictwo Kobiece Łukasz Kierus (2019-2020) Legimi (2019-2020)
Serie wydawnicze:Oczy wilka
ISBN:978-83-66338-69-2 978-83-66338-86-9 978-83-66611-73-3 978-83-66654-00-6
Autotagi:dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 7 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo