Ryzyko gangstera

Autor:
Anna Wolf
Wydawcy:
Wydawnictwo NieZwykłe (2020-2021)
Legimi (2020)
Firma Handlowo Usługowa NAPOLEON V Dariusz Marszałek
Grupa Wydawnicza Dariusz Marszałek
Wydane w seriach:
Gangsterzy
ISBN:
978-83-8178-339-2, 978-83-8178-379-8
978-83-8178-483-2
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
4.7 (3 głosy)

Trzeci tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce!

„Mafia to ja”.

Siergiej Szewczenko jest brutalnym mężczyzną. Nie bez powodu stoi na czele mafii. Jednak niewiele osób wie, że nawet on ma swój słaby punkt.

Gdy pod gruzami pewnego domu znajduje nieprzytomną młodą kobietę, przeszłość uderza w niego z taką siłą, że niemal zwala go z nóg. W wychudzonej, brudnej, ledwo żywej dziewczynie rozpoznaje Avę – swój słaby punkt.

Kiedy Ava odzyskuje pamięć, ogarnia ją przerażenie. Zdaje sobie sprawę z tego, że Siergiej, ratując ją, podjął ogromne ryzyko. Okazuje się, że kobieta nie jest zwyczajną znajomą z przeszłości, ale zabójczynią na usługach mafii.

Ava myśli, że Siergiej dużo ryzykuje. Jednak nie ma pojęcia, z jak niebezpiecznym mężczyzną ma do czynienia. Nie zdaje sobie sprawy, kto ryzykuje bardziej.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Kolejny, trzeci już tom serii "Gangsterzy". • W tej części poznajemy historie Sergieja szefa mafii i Avy jego utraconej miłości. "Ryzyko gangstera" to powieść przepełniona miłością, nienawiścią, niebezpiecznymi układami, tajemnicami, gniewem, zdradą i ogromną ilością akcji. Ta historia nie zwalnia tempa i z pewnością nie pozwoli czytelnikowi na nudę. Książkę czyta się szybko i lekko. • Oczywiście książka kończy się kolejnymi pytaniami i zagadkami, więc trzeba szybko sięgnąć po kolejny tom i poznać dalszą część tej historii.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo