Złamana lojalność

Tytuł oryginalny:
Twisted loyalties
Autor:
Cora Reilly
Tłumacz:
Anna Kuksinowicz
Wydawcy:
Wydawnictwo NieZwykłe (2020-2021)
Legimi (2020)
Wydane w seriach:
Camorra chronicles
ISBN:
978-83-8178-440-5
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
rodzina
5.0

Nowa seria autorki słynnych „Złączonych"!

Fabiano od najmłodszych lat był wychowywany z myślą o tym, że pójdzie w ślady ojca i podobnie jak on zostanie consigliere w chicagowskim oddziale. Jednak tak się nie dzieje. Skazany na śmierć, ledwo żywy czternastoletni chłopak walczy o przetrwanie.

Mafijny świat jest jedynym, jaki zna, więc kiedy Fabiano spotyka Remo Falcone, stawia sobie nowy cel: stać się częścią innej rodziny mafijnej. Ale żeby tak się stało, musi na to zasłużyć.

I zasłuży – walcząc w klatkach i zyskując miano mężczyzny, którego trzeba się bać. W ten sposób delikatny Fabi odchodzi na zawsze. Jego miejsce zajmuje bezwzględny i bardzo niebezpieczny człowiek.

Leona pragnie zwyczajnego życia, z dala od matki narkomanki. Jednak gdy kobieta wpada w oko Fabiano Scuderiemu, jej marzenie pryska jak bańka mydlana.

Dla Fabiano liczy się tylko Camorra. Czy będzie gotowy zaryzykować wszystko, o co tak ciężko walczył?

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Książka mi się podobała, jednak nie należy ona do lekkich czytadeł. Jest wiele przemocy, baaaardzo realistycznie opisanej. Pojawiają się też narkotyki i alkoholizm. • Jest krwawo i brutalnie. • Do tego bohaterowie, którzy nigdy nie mieli łatwego życia. Osłodą w tym mrocznym świecie jest miłość. Uczucie, które połączyło Fabiano i Leonę jest niezwykle silne, ale również niespodziewane. Pochodzą oni z dwóch różnych światów, a jednak pasują do siebie idealnie. Młody mafioso ogarnięty uczuciem, ryzykuje dla Leony wszystko, reputację, pozycję, a nawet staje do walki na śmierć i życie ze swoim capo. Historia z happy endem, ale nie dla wrażliwców.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo