Projekt Riese

Autor:
Remigiusz Mróz
Wydawcy:
Wydawnictwo Filia (2022)
Legimi (2022)
Wydane w seriach:
Filia Mroczna Strona
Mroczna Strona
ISBN:
978-83-8195-810-3, 978-83-8195-903-2
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
2.5 (14 głosów)

Riese. Największy projekt nazistowskich Niemiec, którego przeznaczenie wciąż pozostaje nieznane. Niegdyś być może podziemne miasto, arka przetrwania lub fabryka, w której pracowano nad bronią jądrową – dziś atrakcja turystyczna w Górach Sowich.Odwiedzić postanawia ją pięcioro ludzi, zupełnie nieświadomych tragedii, która ma ich spotkać. Podczas eksploracji tuneli dochodzi do trzęsienia, a stropy ulegają zawaleniu, odcinając turystów od świata i pozbawiając ich szans na ratunek. Robią wszystko, by przeżyć, powoli uświadamiając sobie, że na powierzchni wydarzyło się coś, co sprawiło, że znany im świat przestał istnieć…I ŻE TO ONI MOGĄ BYĆ JEDYNYMI, KTÓRZY PRZETRWALI KATAKLIZM.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Chyba najgorsza książka Remigiusza Mroza jaką do tej pory przeczytałam. Fakt, jest to coś innego od znanych serii kryminalnych, jednak fabuła to jakaś pomyłka. Doczytałam do końca tylko dlatego, że liczyłam na jakąś poprawę, rozwój sytuacji. Zamiast tego dostałam pogmatwaną i nie do końca przemyślaną treść.
  • Przyznam szczerze że to pierwsza książka (oby ostatnia) Mroza której czytanie nie sprawiło mi przyjemności. Słaba fabuła, niski poziom "akcji". Czekałem na te książkę długo. Stracony czas oczekiwania.
  • Takiego gniota to dawno nie czytałam. Autor odleciał totalnie
  • Właśnie skończyłem czytać i muszę powiedzieć, że treść książki nie powaliła z nóg. Miałem odczucie, że była pisana z musu. Wiele poruszanych wątków z przestrzeni linii czasowych było wątpliwych i rozpraszało skupienie czytania nad główna treścią. Treść książki nie wciągała na zabój i szczerze przynudzala. Zdecydowanie lepsza i podobnej treści była Echo z otchłani, która przeczytałem pierwsza i druga część jednym tchem. Generalnie nudna książka a treść to masz masz.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo