Projekt Riese

Autor:
Remigiusz Mróz
Wydawcy:
Wydawnictwo Filia (2005-2024)
Legimi (2022)
IBUK Libra (2005)
Wydane w seriach:
Filia Mroczna Strona
Mroczna Strona
WielkieLitery.pl
ISBN:
978-83-8195-810-3, 978-83-8195-903-2
978-83-8280-029-6, 978-83-8280-037-1
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
2.9 (27 głosów)

E-BOOK. Pierwszy tom cyklu. Riese. Największy projekt nazistowskich Niemiec, którego przeznaczenie wciąż pozostaje nieznane. Niegdyś być może podziemne miasto, arka przetrwania lub fabryka, w której pracowano nad bronią jądrową - dziś atrakcja turystyczna w Górach Sowich. Odwiedzić postanawia ją pięcioro ludzi, zupełnie nieświadomych tragedii, która ma ich spotkać. Podczas eksploracji tuneli dochodzi do trzęsienia, a stropy ulegają zawaleniu, odcinając turystów od świata i pozbawiając ich szans na ratunek. Robią wszystko, by przeżyć, powoli uświadamiając sobie, że na powierzchni wydarzyło się coś, co sprawiło, że znany im świat przestał istnieć i że to oni mogą być jedynymi, którzy przetrwali. Kolejny tom nosi tytuł "Operacja Mir".
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Dobrze się czyta, ale fabuła nie powala :)
  • No nawet przyjemnie się czyta, choć z reguły nie lubię tak wydumanych wątków. Totalna fikcja połączona z fantastyką i historią, a także wątki z naszego obecnego "świata" w jednej powieści dała dość ciekawy efekt. Mnie się książka podobała i polecam. Zaskakująco skłania też do refleksji nad ludzkością, wyborami człowieka, możliwych rozwiązaniach. No, ciekawe.
  • No nie podobało mi się... Niby Mróz, niby jakaś akcja, niby jakaś fabuła ale to zdecydowanie nie moje klimaty... Kryminały tego autora są zdecydowanie ciekawsze niż książki SF.
  • Chyba najgorsza książka Remigiusza Mroza jaką do tej pory przeczytałam. Fakt, jest to coś innego od znanych serii kryminalnych, jednak fabuła to jakaś pomyłka. Doczytałam do końca tylko dlatego, że liczyłam na jakąś poprawę, rozwój sytuacji. Zamiast tego dostałam pogmatwaną i nie do końca przemyślaną treść.
1 2
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo