Co wyszeptał nam deszcz

Autor:
Joanna Balicka
Wydawcy:
Legimi (2023)
Wydawnictwo NieZwykłe (2022-2023)
Grupa Wydawnicza Dariusz Marszałek
Firma Handlowo Usługowa NAPOLEON V Dariusz Marszałek
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
4.0 (9 głosów)

Powieść New Adult autorki Korepetytora i Kontraktu!

Rain Sullivan i Olivia Hale wychowywali się razem, mimo że nie łączyły ich więzy krwi. Ale połączyło ich coś znacznie silniejszego: uczucia, pragnienia i plany, a także obietnica, że będą przyjaciółmi aż do śmierci.

Życie jednak błyskawicznie zweryfikowało naiwne marzenia. Rain wyjechał, by zostać światowej sławy raperem. Szybko okazało się, że sen o sławie ma swoją cenę. Wydawało się, że jego życie pędzi bez hamulców. Używki omal go nie zabiły.

Po powrocie z odwyku Rain postanawia odbudować swój wizerunek. Manager namawia go, żeby wziął udział w programie fundacji spełniającej marzenia osób z chorobami krytycznymi.

W tym czasie życie Olivii wywróciło się do góry nogami, bo lekarze przekazali jej brutalną prawdę o chorobie. Dziewczyna musiała zrezygnować z realizacji marzeń, które do tej pory pomagały jej przetrwać wykańczające leczenie.

Gdy po latach spotyka na swojej drodze Raina, szybko dociera do niej, że po chłopaku, z którym składali sobie obietnicę, nie ma już śladu. Opis pochodzi od Wydawcy.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Totalny wyciskacz łez. Na czym polega idea szczęścia nie szukasz go w chwilach radości pragniesz go w sytuacjach beznadziejnych bez wyjścia. Ono przychodzi w najmniej spodziewanym momencie.
  • "Co wyszeptał nam deszcz" to niezwykle piękna, chociaż niesamowicie smutna historia o miłości, która rozkwita pomimo przeciwności losu. Przepełniona jest bólem, cierpieniem, walką i miłością. Tą miłością, która jest w stanie pokonać wszystko i sprawić, że nawet w najgorszych momentach ona potrafi podnieść człowieka. To historia, która łamie serca na miliony kawałeczków i pokazuje, jak ciężko może być po stracie. To historia, która jest przepełniona emocjami, prawdziwą przyjaźnią i marzeniami. I chociaż mamy świadomość, że życie nie jest wieczne, to jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że tak naprawdę nigdy nie jesteśmy w stanie przygotować się na śmierć. A strata kogoś bliskiego zawsze pozostawia ból i pewnego rodzaju wyrwę w naszym sercu. Książka inspirowana jest prawdziwym wydarzeniami. Nie da się przeczytać tej książki nie płacząc😪, dlatego przygotujcie sobie paczkę chusteczek i czytajcie. Polecam, warto ❤️
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Joanna Balicka
Wydawcy:Legimi (2023) Wydawnictwo NieZwykłe (2022-2023) Grupa Wydawnicza Dariusz Marszałek Firma Handlowo Usługowa NAPOLEON V Dariusz Marszałek
ISBN:978-83-8320-440-6 978-83-8320-552-6 978-83-8320-553-3 978-83-8320-821-3 978-83-8320-822-0
Autotagi:audiobooki dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna nagrania powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 9 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo