29.11.2017CZASOPISMA SCIENCE W DOSTĘPIE TESTOWYM

Zapraszamy do testowania platformy ScienceMag, na której mają Państwo dostęp do 6 czasopism wydawanych przez American Association for the Advancement of Science.

AAAS jest międzynarodową organizacją non-profit zajmującą się rozwojem nauki i dbającą o to aby jak najlepiej służyła ludziom. Od 1880 roku wydaje tygodnik Science.

Czasopismo Science jest udostępniane w ramach Licencji Wirtualnej Biblioteki Nauki. Licencja obejmuje roczniki od 1997 bez krajowej archiwizacji.

Z przyjemnością informujemy, że od 28 listopada do 22 grudnia 2017 r. Biblioteka PWSZ w Nysie oferuje także dostęp testowy do czasopism:

• Science Signaling;
  • Science Translational Medicine;
  • Science Advances;
  • Science Immunology;
  • Science Robotics.
    AAAC

Dostęp testowy jest aktywny do 22.12.2017 r.
więcej: biblioteka.pwsz.nysa.pl

indeks.jpg indeks