02.12.2013Biblioteko, dołącz do akcji "Zakładka z przeszłości. Historia spomiędzy kart"

Zapraszamy wszystkie biblioteki do udziału w konkursie „Zakładka z przeszłości. Historia spomiędzy kart". W materiałach do pobrania polecamy ciekawe pomysły oraz inspiracje do organizacji wystaw i warsztatów w ramach akcji. Zachęć do udziału swoich czytelników, zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Pokaż, że biblioteka ma pomysł i zachęca do twórczego spędzania czasu!

Zapraszamy do nasyłania fotorelacji ze spotkań i wystaw na adres redakcja.lustrob@gmail.com

Przygotowaliśmy także plakaty konkursowe w formacie A2 dla bibliotek. Plakaty można otrzymać po napisaniu na adres redakcja.lustrob@gmail.com podając dane adresowe - prześlemy je na nasz koszt ;)😉
Można je także pobrać ze strony Lustra Biblioteki, wydrukować i powiesić w bibliotece lub udostępnić w Internecie.

Zachęć swoich czytelników do udziału w konkursie, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody. Szczegóły i regulamin konkursu dostępne są w zakładce Konkursy na stronie głównej Lustra Biblioteki.

Zapraszamy :)😊
www.lust­robi­blio­teki­.pl