24.10.2018ACCESS NEUROLOGY W DOSTĘPIE TESTOWYM

Biblioteka zaprasza do zapoznania się z obszernymi zasobami wiedzy wydawcy McGrawHill w segmencie medycznym, z platformą Access Neurology.

neurology.png

Access Neurology oferuje nowe podejście do neurologii, badań i programów nauczania - wszystko w jednym miejscu. Aktualizowany regularnie ten wszechstronny zasób neurologii online obejmuje całe spektrum neurologii od podstaw do spec­jali­styc­znyc­h treści - zoptymalizowany do oglądania na dowolnym urządzeniu.

Autorytatywna, zaufana i kompleksowa, kolekcja na platformie to wiodącą w dziedzinie strona internetowa ceniona i prowadzona przez radę doradzczą, którą stanowią wybitni lekarze-wykładowcy Allan H. Ropper, MD, Martin A. Samuels, MD Joshua P. Klein, MD, PhD. i Dr. Tracey Milligan, MD.

AccessNeurology może pomóc uczniom osiągnąć wykształcenie; pomagać rezydentom we wzmacnianiu ich umiejętności dzięki naty­chmi­asto­wemu­ dostępowi do filmów proceduralnych, samokontroli i wiodących podręczników do neurologii, które tworzą solidną podstawę do nauki. Umożliwiają praktykującym neurologom wzmocnienie ich wiedzy medycznej do ponownej certyfikacji.

Dlaczego AccessNeurology jest wyjątkowa?

AccessNeurology zapewnia wyjątkowe korzyści, które zapewniają niezbędne wsparcie w edukacji i certyfikacji / ponownej certyfikacji w neurologii - dzięki tym ekskluzywnym funkcjom interaktywnym:

-błyskawicznie połączenie się z ciągle rosnącą biblioteką zakt­uali­zowa­nych­ referencji dotyczących neurologii,
-rozbudowana multimedialna biblioteka filmów na temat badań neurologicznych i monitorowania EEG.

Zasoby są dostępne na platformie:

neurology.mhmedical.com

Dostęp testowy jest aktywny do 22.11.2018 r.

Zapraszamy do korzystania!
Więcej:biblioteka.pwsz.nysa.pl