16.11.2018ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PEŁNOTEKSTOWEJ BAZY KSIĄŻEK ZAGRANICZNYCH CRCnetBase

crc.png

CRCnetBASE – jest to baza oferująca pełne teksty e-książek wydawnictw CRC Press oraz Taylor & Francis. Już wiele lat CRC Press / Taylor & Francis dostarcza uczonym, bibliotekarzom i studentom najbardziej autorytatywne źródła na świecie z całego szeregu dziedzin. Teraz te zasoby wiedzy naukowo-technicznej zostały również udostępnione w wersji elektronicznej.

Dzięki stale dodawanym nowym publikacjom, pozostawanie w stałym kontakcie z najnowszymi wiadomościami ze świata nauki i techniki jest teraz tak proste, jak naciśnięcie klawisza "odśwież".

CRCnetBASE umożliwia Państwu:

• dostęp do obszernych kolekcji oraz rosnących w dynamicznym tempie bibliotek - ponad 1200 książek elektronicznych,
  • przeszukiwanie wielo-dyscyplinaryjnych kolekcji tekstów, grafiki oraz baz danych dzięki wygodnej platformie,
  • korzystanie z unikalnych opcji, przystosowanych do konkretnych dziedzin badań naukowych oraz wygodne przeglądanie spisów treści i pełnych tekstów w PDF,
  • dostęp do formatu 'MARC Records', który jest zgodny z wymogami Library-of-Congress, a dostępny jest dla każdej biblioteki e-Książek.

Baza zapewnia dostęp do zasobów z dziedzin wiedzy takich jak:

ekonomia,
informatyka,
inżynieria,
inżynieria materiałowa,
medycyna,
militaria,
nauki rolnicze,
nauki ścisłe,
prawo.

Zasoby są dostępne na platformie:
www.taylorfrancis.com

Dostęp testowy jest aktywny do 01.03.2019 r.
Zapraszamy do korzystania!
więcej: biblioteka.pwsz.nysa.pl