27.12.2019Katarzyna Enerlich w GBP, w Liskowie

DSC06627.jpg
4 grudnia 2019r. Katarzyna Enerlich przyjęła zaproszenie bibliotekarzy i Czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Liskowie przyjechała do naszej pacówki.
W spotkaniu uczestniczyli Czytelnicy z Klubu Seniora, Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Związku Emerytów i Rencistów. Autorka opowiedziała słuchaczom o swojej twórczości. Wspomniała, że często pisze o ludziach, których spotyka na swojej drodze i to oni, i ich historie życiowe są inspiracją do pisania.
Podczas spotkania autorka opowiadała o sobie, o tym jak doszło do tego, że została pisarką, dlaczego zainteresowała się jogą i zielarstwem. W swojej wypowiedzi poruszyła wątek ukochanych, pięknych Mazur, z których pochodzi. Na życzenie czytelników opowiedziała m.in. o swojej nowej książce „Akuszerce z Sensburga”, której ciąg dalszy znajdziemy wkrótce w „Ziele Marianny”.
Po spotkaniu wielbiciele książek Katarzyny Enerlich mieli możliwość nabycia książek i otrzymania dedykacji od autorki.

DSC06627.jpg DSC06627