01.04.2020DZIEŃ DZIECKA Z ANDRZEJEM GRABOWSKIM

Dzień Dziecka to święto, które nigdy nie przechodzi bez echa w Gminnej Bibliotece Publicznej w Oleśnie. W tym roku 4 czerwca zaprosiliśmy dzieci na literacką podróż po krainie książek i marzeń. Spotkanie, którym wzięło ponad 130 osób, poprowadził Andrzej Grabowski, autor licznych książek dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Pisarz jest również laureatem wielu ogólnopolskich konkursów literackich w dziedzinie poezji, prozy, satyry i tekstów estradowych, Kawalerem Orderu Uśmiechu, a w Gminie Olesno znany jest głównie jako Dyrektor Organizacyjny Międzynarodowej Galicyjskiej Jesieni Literackiej. Wszystkie zgromadzone dzieci otrzymały również słodkie upominki od Dyrektor biblioteki Małgorzaty Morawiec.
grabo3.jpg

grabo3.jpg grabo3