01.04.2020 "MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK" - WSPANIAŁA AKCJA DLA TRZYLATKÓW

mala-wielki.jpg

Pozwólmy zacząć dzieciom przygodę z czytaniem!

Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie przyłączyła się do Projektu „Mała książka - wielki człowiek”, do którego zaprasza teraz WSZYSTKIE TRZYLATKI.
Na każde trzyletnie dziecko czeka w bibliotece specjalna wyprawka, czyli fantastyczna książka dla dziecka pt. „Pierwsze wiersze dla…” oraz specjalna Karta Małego Czytelnika z miejscem na zbieranie naklejek.
Warunkiem odbioru tej wyprawki jest zapisanie trzylatka do biblioteki. Następnie podczas każdej wizyty w bibliotece (zakończonej wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego) Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.
Również Rodzice również w tej małej wyprawce znajdą coś dla siebie. A będzie to coś, co - mamy nadzieję, że skutecznie - przypomni dorosłym o korzyściach wynikających z czytania dzieciom. Zapraszamy do biblioteki!

mala-wielki.jpg mala-wielki