22.04.2021👵 Czytaki 👴

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich zapraszamy do wypożyczania CZYTAKÓW.

Zachęcamy szczególnie osoby niewidome😎 i słabowidzące🧐 do skorzystania z tej oferty.

Czytak to przenośny, bardzo prosty w obsłudze odtwarzacz mp3 z głośnikiem 🔊, dzięki któremu można słuchać audiobooki.
Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Niep­ełno­spra­wnym­ "Larix" im. Henryka Ruszczyca dysponujemy czterema CZYTAKAMI oraz katalogiem cyfrowych 💽 książek mówionych 📚 , z którego można wybrać tytuły do słuchania. Obecnie katalog zawiera 2718 pozycji.

Jak wypożyczyć CZYTAKA❓
Jeśli jesteś osobą niewidomą lub słabowidzącą i posiadasz ważną kartę biblioteczną wystarczy, że przyjdziesz do naszej biblioteki i wypożyczysz czytaka. Jeśli nie posiadasz jeszcze karty bibliotecznej - nic straconego - w każdej chwili możesz ją założyć!!
Pamiętaj, że posiadamy 4️⃣ czytaki więc liczy się kolejność zgłoszeń!!

Katalog dostępnych tytułów:
1. Pobierz katalog według sygnatur (wersja PDF)www.stow­arzy­szen­iela­rix.pl