10.05.2021💻Rozdajemy kody do Legimi na miesiąc maj💻

Bestsellery i nowości w zasięgu ręki! 📚📖📗
Oferta obejmuje dostęp do bazy ok. 20 tys. ebooków - na smartfonie📲, tablecie, komputerze🖥 lub e-czytniku.
Darmowy dostęp do bazy mają wszyscy czytelnicy naszej biblioteki, którzy posiadają ważną kartę biblioteczną oraz zgłoszą się do nas po kod aktywacyjny (do wyczerpania limitu).
Biblioteka dysponuje 16 kodami miesięcznie, a jeden kod można aktywować nawet na dwóch urządzeniach mobilnych.
Uwaga‼️ Liczy się kolejność zgłoszeń!
Aby otrzymać darmowy dostęp do wypożyczalni ebooków Legimi:
Wejdź na stronę internetową www.legimi.pl i załóż bezpłatne konto.
Wpisz kod, który za okazaniem karty czytelnika otrzymasz od nas.
Pobierz bezpłatną aplikację Legimi dostępną na iOS, Android, Windows oraz Windows Phone.
Pobieraj i czytaj ebooki bez ograniczeń!😁
Otrzymany kod należy aktywować do końca miesiąca, w którym się go otrzymało i umożliwia on dostęp do ebooków przez kolejne 30 dni.🤗
Legimi na miesiąc maj.jpg

Legimi na miesiąc maj.jpg Legimi na miesiąc maj