22.11.2021Wyprawka czytelnicza dla przedszkolaka

unnamed-002-1-300x200.jpg Biblioteka Publiczna w Bralinie od września br. bierze udział w kolejnej edycji projektu Instytutu Książki „Mała książka – wielki człowiek”, promującym książkę i czytelnictwo najmłodszych.
Projekt skierowany jest do przedszkolaków. W ponad 6600 bibliotekach w całej Polsce, w tym naszej będzie czekać na nich wyjątkowy prezent – Wyprawka Czytelnicza na dobry czytelniczy start. W związku z powyższym zachęcamy wszystkie dzieci z roczników 2015–2018 do odbioru pakietów czytelniczych w bralińskiej bibliotece. Aby zostać posiadaczem Wyprawki wystarczy zapisać się do biblioteki! W skład pakietu wchodzą: książeczka dla dziecka „Pierwsze czytanki dla…” dostosowana pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka, poradnik dla rodzica „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki” – przygotowana specjalnie dla rodziców broszura informacyjna, która przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka, karta Małego Czytelnika z miejscem na wklejanie naklejek. Za każde odwiedziny i wypożyczenie minimum jednej książeczki dla dzieci Czytelnik otrzyma 1 naklejkę. Po uzbieraniu 10 otrzyma specjalny, imienny dyplom oraz niespodziankę.

unnamed-002-1-300x200.jpg unnamed-002-1-300x200
unnamed-002.jpg unnamed-002