22.11.2021Nagroda dla Biblioteki Publicznej w Bralinie

3.jpg Biblioteka Publiczna w Bralinie otrzymała nagrodę w wysokości 5 000,00 zł z budżetu Województwa Wielkopolskiego za projekt „Bralin wczoraj, Bralin dziś”. Projekt został zgłoszony do organizowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego konkursu pn.: „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”-XXII edycja 2021 roku. Podczas uroczystej gali, która odbyła się 8 listopada nagrodę z rąk prze­wodn­iczą­cego­ kapituły konkursowej Jacka Bogusławskiego odebrał wójt gminy Bralin Piotr Hołoś.
W trakcie XLVI sesji Rady Gminy Bralin, w dniu 18 listopada, dyrektor Biblioteki Publicznej w Bralinie – Ewa Jędrysiak oficjalnie odebrała nagrodę z rąk wójta gminy Bralin oraz prze­wodn­iczą­cego­ Rady Gminy Bralin Marka Markiewicza.

3.jpg 3