26.08.2014Konkurs na Logo Biblioteki rozstrzygnięty

16 grudnia w Bibliotece w Mroczeniu odbyło się podsumowanie konkursu no logo Gminnej Biblioteki Publicznej im. Feliksa hrabiego Wężyka w Baranowie. Celem konkursu było wyłonienie i wytypowanie do realizacji projektów, które staną się wizytówką biblioteki. Do konkursu przystąpiły 23 osoby: uczniowie ze Szkół Podstawowych w Donaborowie, Baranowie, i Łęce Mroczeńskiej oraz uczennice z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mroczeniu. Wyróżnionych zostało 11 prac. Jury w składzie: Agnieszka Sitek - nauczyciel plastyk, Magdalena Skąpska - członek Stowarzyszenia Plastyków amatorów Powiatu Kępińskiego i Edyta Lesiak - dyrektor GBP w Baranowie oceniało prace kierując się następujacymi kryteriami.: czytelnością logo, trafnym doborem treści oraz estetyką wykonania. Laureaci konkursu odebrali nagrody z rąk sekretarza Gminy Baranów - Marka Potarzyckiego. Wszyscy uczestnicy konkursu otzrymali pamiątkowe dyplomy. Spotkanie zakończyło się wspólnym ogladaniem nagrodzonych prac.

Nagrodzeni w konkursie:
I miejsce - Michalina Kaźimierczak - SP w Łęce Mroczeńskiej