26.08.2014Podpisanie umowy na realizację projektu

13 lutego 2014 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu została podpisana umowa na realizację projektu pn. "Biblioteczny kącik malucha - cykl imprez kulturalnych dla najmłodszych" przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. Feliksa hrabiego Wężyka w Baranowie. Umowę na realizację zadania podpisały Emilia Dunal - dyrektor Departamentu PROW Urzędu Mars­załk­owsk­iego­ Województwa Wielkopolskiego oraz Edyta Lesiak - dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej im. Feliksa hrabiego Wężyka w Baranowie. Projekt pn. "Biblioteczny kącik malucha - cykl imprez kulturalnych dla najmłodszych" ma na celu stworzenie atrakcyjnego programu kulturalno - społecznego oraz organizację warsztatów literacko - plastycznych. Kwota dofinansowania projektu wynosi 11 007, 78 zł.