Miejska Biblioteka Publiczna im. J.Słowackiego w Tarnowie
2022-12-12
01.12.2022"COOL(turalne) spotkania" - Jakub Ćwiek
Tarnów MBP

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Jakubem Ćwiekiem – pisarzem, stand-uperem, scenarzystą i podróżnikiem.
Spotkanie odbędzie się 𝟭𝟮 𝙜𝙧𝙪𝙙𝙣𝙞𝙖 𝟮𝟬𝟮𝟮 𝙧. (poniedziałek), o godzinie ⏰17:00 w Czytelni Czasopism MBP (ul. Krakowska 4, wejście od ulicy).
W ramach wydarzenia zapraszamy również na specjalne spotkanie dla młodzieży z udziałem tłumacza Polskiego Języka Migowego, które odbędzie się w tym samym dniu (12.12), o godzinie ⏰11:30 w Pałacu Młodzieży w Tarnowie (ul. Piłsudskiego 24A).
Oba spotkania poprowadzi promotorka literatury, redaktorka i pisarka Agnieszka Włoka.
Wstęp wolny.

Wydarzenie realizowane jest w ramach "Biblioteka COOL(tura)"- część projektu "Tarnów - Nowe Spojrzenie", którego głównym prowadzącym jest Miasto Tarnów. Sfinansowano ze środków Funduszy Norweskich w ramach Programu Rozwój Lokalny.