21.02.2023Walentynki z Biblioteką

„Książkowe love” pod takim hasłem świętowaliśmy tegoroczne walentynki w filiach bibliotecznych w Mroczeniu i Słupi. Była to akcja, nie tylko promująca Święto Zakochanych, ale przede wszystkim bibliotekę, jak i same książki. Dlatego z tej okazji filie przygotowały wystawę wybranych książek, która ozdobiona została serduszkami z miłosnymi cytatami. Wszystkim czytelnikom rozdawaliśmy specjalnie przygotowane na tę okazję magnesy - serduszko z logo biblioteki zachęcając do czytania książek i to nie tylko w walentynki. Akcja cieszyła się dużym zain­tere­sowa­niem­ i mamy nadzieję, że stała się okazją do zakochania się w czytaniu. Dziękujemy wszystkim za udział w akcji, za odwiedziny, pamiątkowe zdjęcia i prawdziwie walentynkową atmosferę w naszych bibliotekach.

j.jpg j