Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie
2023-9-21
14.09.2023Zapraszamy na spacer po Żabnie śladami ks. Janusza St. Pasierba
Żabno M-GBP

​Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zaprasza do wzięcia udziału we wspólnym spacerze po Żabnie śladami ks. Janusza St. Pasierba, który odbędzie się 21 września 2023 r. o godz. 16.00. Zbiórka przy GCK w Żabnie, ul. W. Jagiełły 16.

W czasie spaceru odwiedzimy miejsca, z którymi ks. Pasierb był związany i o których pisał w swoich esejach i wierszach, a także usłyszymy fragmenty jego twórczości poświęcone naszemu miastu i jego historii. Przewodnikiem po Żabnie będzie Agata Wajda-Tylek – nauczyciel Zespołu Szkół Pona­dpod­staw­owyc­h im. ks. Janusza St. Pasierba.

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „Nieduże Żabno, a jak wielkie skrzyżowanie dróg – wokół twórczości ks. Janusza St. Pasierba”.

Dodaj nagłówek (2).jpg

Dodaj nagłówek (2).jpg Dodaj nagłówek (2)