26.10.2023Rozstrzygnięto konkurs pn. „Z książką w roli głównej”

Rozstrzygnięto konkurs pn. „Z książką w roli głównej”, który Gminna Biblioteka Publiczną w Baranowie wraz z filiami w Mroczeniu i Słupi zorganizowała dla swoich Czytelników. Konkurs skierowany był do dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych. Miał na celu popularyzację literatury i mody na czytanie, jak również rozp­owsz­echn­iani­e fotografii jako dziedziny sztuki oraz rozwijanie kreatywności i wyobraźni. Do konkursu wpłynęły prace obrazujące pasję czytania, spośród których wyłoniono zwycięzców.

I miejsce – Pola Sułkowska

II miejsce – Zuzanna Oleś

III miejsce – Weronika Jagieniak

Wyróżnienia otrzymali: Maria Wiśniewska oraz Karolina, Antonina i Michalina Wojciak,

Wszystkim laureatom i uczestnikom dziękujemy za nadesłanie prac konkursowych oraz za udział w zabawie. Jednocześnie gorąco zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez naszą bibliotekę.

16865804700.jpg 16865804700