22.06.2026Endorfiny – szczęśliwi sprzymierzeńcy naszego zdrowia

18 czerwca mieliśmy przyjemność gościć Państwa w naszej Bibliotece na kolejnym spotkaniu „Klubu zdrowia – O zdrowiu między książkami”.

Każdy chce być szczęśliwy. Rzeczywistość nie zawsze wychodzi na przeciw naszym pragnieniom. Jednak warto zadbać o samopoczucie w każdy dostępny sposób, gdyż szczęśliwy człowiek wykazuje wyższą odporność i lepiej radzi sobie z wyzwaniami.
Na spotkaniu poznaliśmy możliwości wykorzystania codziennych sytuacji w celu poprawy zdrowia, bez dodatkowych kosztów i zabiegów, w sposób prosty i przyjemny.

Tym razem nasze zaproszenie przyjęła Beata Głowacka – z wykształcenia geodeta, na co dzień żona i matka dwóch dorosłych dzieci,
domatorka, miłośniczka ogrodu, w wolnym czasie prelegentka wykładów promujących zdrowy tryb życia, autorka bloga swojskozfasolka.blogspot.com.

Komentarze

Brak komentarzy


Dodaj komentarz
Kielce PBW

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo